Mała altana czy duży parasol?

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

15 czerwca 2016, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od naszych potrzeb oraz budżetu,tego czy całość wykonamy samodzielnie kupując jedynie materiały czy decydując się na fachowa firmę. Akurat w kwestii mebli ogrodowych jak i samego drewna- chętnie doradzimy i pomożemy,zobaczcie na www.TomDrewTarTak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 czerwca 2016, 21:59

Zgadzam sie: good 0 bad

na taka miejscowke na pewno przydadza Ci sie kwiaty i tego typu inne rzeczy, osobiscie w tym temacie moge polecic Ci www.wogrodzie.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2016, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Kwiaty swoja droga i na pewno będzie to fajny dodatek,jednak co z altaną i parasole,czy pał już na coś wybór/ Warto sprawdzić nasze projekty i wzory na www.TomDrewTarTak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2016, 21:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Gotowe altany za rozsądne pieniądze można kupić w sklepie Gamm. Zerknij na te eleganckie https://www.gamm.pl/pl/c/Pawilony-ogrodowe-na mioty-handlowe/1074 - dla mnie spokojnie wystarczą, a przy tym dodają uroku.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2016, 16:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Słuchajcie, a czym najlepiej zaimpregnować/pomalować altanę, która jest wykonana z drewna sosnowego? Vidaron?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2016, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Mała altana to zawsze fajna opcja i sprawdzi się do każdego ogrodu,wiec warto na nią postawić. Szczególnie latem kiedy można wspólnie ze znajomymi wygodnie usiąść i grillować. Altana to także o wiele lepsza ozdoba niż parasol w ogrodzie.

www.Rszmicio.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2018, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi od zawsze podobały się altany, to fajne i praktyczne miejsce które jest zarazem ozdobą w każdym ogrodzie, parasol nie zapewnia nam takiego klimatu jak altana.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2018, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, bardziej uniwersalnym i wpasowującym się w ideologie ogrodu jest nawet najmniejsza altana - dlatego szedłbym w tym kierunku.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2019, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jest taka możliwość to zdecydowanie altana. Fajnie skonstruowana altanka może stworzyć niepowtarzalny klimat

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2019, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A myśleliście o namiocie ogrodowym? Jest to rozwiązanie lepsze od parasolu i nie tak uciążliwe jak wybudowana na stałe altana. Polecam wam skontaktować się z firmą www.konke.pl Oni zajmują się sprzedażą tego typu namiotów.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekaracje ogrodowe Liczba postów: 65 Grupa: Zagospodaro... Ja od siebie mogę serdecznie polecić założenie oczka wodnego. Świetnie wygląda, sprawia ogromną frajdę dzieciakom, a przy dobrym sprzęcie do sprzątania, to nawe...
  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 18 Grupa: Zagospodaro... Wydaje mi się, że znalezienie idealnego warzywnika może być łatwiejsze, niż się spodziewasz. Zapoznaj się z artykułem na https://www.drewno-betonowe.pl/warzywni. ..
  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • Donice ogrodowe Liczba postów: 38 Grupa: Zagospodaro... Szanowni Państwo, Donice ogrodowe wykonane z surowego drewna trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznyc...
  • studnia a gliniasty teren działki Liczba postów: 16 Grupa: Zagospodaro... W przypadku pomp głębinowych stosowanych w większych instalacjach, takich jak farmy czy przemysł, wybór falownika powinien również uwzględniać jego zdolność do....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 129

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >