Malowanie domu farbą elewacyjną w nowoczesnej technologii nanosieci kwarcowych NQG

« Powrót do artykułu: Malowanie domu farbą elewacyjną w... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

27 grudnia 2019, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam pomalowany dom farbą FN30 Foveo-Tech i jestem zadowolony. Dobra jakość farby, dobra wydajność, łatwe malowanie. Zabezpiecza tynk przed niekorzystnymi warunkami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 grudnia 2019, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Farba bardzo dobra. Niemniej lepszym rozwiązaniem moim zdaniem jest po prostu zakup jednego gotowego sytemu. Wtedy mamy produkty na fasadę od a do z

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 stycznia 2020, 18:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Nam w tym celu przydały się także specjalistyczne agregaty malarskie, a dostarczyli je https://cdf.pl/ Przede wszystkim wrażenie zrobiła na mnie ich jakość, świetnie się zaprezentowały.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2020, 04:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto sobie ułatwić pracę i zainwestować w profesjonalne narzędzia malarskie. Znacie amerykańską firmę wooster https://www.sklep.majic.pl/33-narzedzia-malar skie-wooster. Posiadają cały asortyment potrzebny do przygotowania i malowania ścian. Zamawiałem ostatnio kij teleskopowo, którym spokojnie pomaluje się również sufit.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2022, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam że malowanie domu farbą elewacyjną jest skuteczne i dobre farbą nowoczesnej technologii polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej uszczelek kołków młotków kotew zraszaczy artykułów do pielęgnacji drewna i metalu dodatków do aranżacji wnętrz zapraw suchych środków HG pojemników koszy dzbanków i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 129

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >