Meble - jakie meble do salonu?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 39 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸

15 września 2014, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Z własnego doświadczenia mogę Ci polecić salon meblowy Agata. Często zaopatrywałam się tam w meble. Aktualnie w salonie mam meble MDesign jestem z nich strasznie zadowolona, są one bardziej w klasycznym stylu, ale przy tym są bardzo funkcjonalne ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 września 2014, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mogę polecić meble z krainy mebli drewnianych :) super jakośc w rozsądnej cenie. I najważniejsze: lite drewno!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 września 2014, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam meble z Quadre: http://www.quadre.pl
Porządna firma, meble dobre jakościowo i bardzo ładnie się prezentują ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2014, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupując meble zawsze kieruje się ich funkcjonalnością no i wyglądem. Ważne jest też wykończenie mebli i ich trwałość. W salonie mam meble z salonu meblowego agata i mogę Ci je polecić mam je już jakieś 4 lata i nie narzekam.Obecnie z tego co widzę na ich stronie mają dużo ciekawych aranżacji więc może tam uda się coś znaleźć.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2014, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

A u nas królował BRW.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2014, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble raczej drewno, ale jeśli chodzi o jakąś sofę to sam zastanawiam się nad wymianą na skórę. Wiadomo - skórzane fotele i kanapy są wygodne i trwałe. Mi przypadł do gustu model Montana http://bostonsofa.pl/pl/c/sofy-i-kanapy-skorz ane/23. Uważam, że w salonie, zestaw wypoczynkowy powinien być jak najbardziej komfortowy:)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2014, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Też szukam jakiś ciekawych aranżacji do salonu. Zależy mi na białym kolorze mebli, co do stylu to wole meble bardziej nowoczesne. Jeżeli mielibyście jakieś propozycje to z góry bardzo dziękuję :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2014, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie wnętrza projektował Architekt Lenartowicz i wyszło pięknie, realizacja trochę trwała, ale to dlatego, że dużo było do zrobienia, jestem zadowolony, nie trzeba nic poprawiać, porządna firma :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2014, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja meble kuchenne zamawiałem w tym sklepie. Zdecydowaliśmy się na tą firmę razem z żoną po wielu pozytywnych opiniach usłyszanych na jej temat od znajomych.
Zainwestowaliśmy w nowoczesny, design, kuchnię wysokiej jakości. Meble lakierowane i marmurowe blaty. Muszę przyznać, że końcowy efekt jest rewelacyjny. Bardzo podobało mi się również to, że firma szybko uwinęła się z pracą. Jednego dnia przyjechali i praktycznie cały salon mieliśmy już gotowy.
Materiały wysokiej jakości. Kontakt również dobry. Pracownicy wszystkie nasze sugestie brali pod uwagę.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2014, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam lubię solidne meble, które muszą być wytrzymałe na długie lata. Wiadomo są droższe, ale ceny warte np. z Klera.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 39 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 165

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >