Meble do domu

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

25 kwietnia 2019, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdzie dostanę dobrą jakość mebli do urządzenia naszego skromnego mieszkania. Interesują mnie meble bardzo dobrej jakości ale niezbyt drogie. Chciałabym aby meble przetrwały kilka dobrych lat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2019, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble bardzo dobrej jakości, ale niezbyt drogie? Nie masz czasami zbyt dużych oczekiwań?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2019, 17:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja robiłam meble kuchenne w Wiór Płyt bardzo fajna firma z Wyszkowa. Robią naprawdę rewelacyjne meble. Bardzo solidni ludzie z indywidualnym podejściem do klienta. Mam trochę nietypową kuchnię ale dla nich nie było z niczym problemu. Wszystko wymierzyli, dostałam projekt a potem to już szybko poszło. Nawet pomogli mi wybrać sprzęt pod zabudowę.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2019, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Modne i dobrze wykonane meble znajdziesz też w ofercie firmy www.meblar.com.pl. Zamówiłem stamtąd kanapę Enzo oraz meble do pokoju Conti. Wyróżniają się wysokiej jakości użytymi materiałami oraz dobrym spasowaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2019, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuję stolik nawiązujący do stylu z lat 60-70-tych, który wykonano z jasnego drewna. Do tego sofa obita tkaniną w szarym kolorze. Kontrastem dla tych jasnych barw, będzie jedna ze ścian w intensywnej, niebieskiej barwie, na której kontrastował będzie grzejnik.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2019, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukając ciekawych pod względem stylistycznym, jak i kolorystycznym mebli, niewątpliwie warto zapoznać się z ofertą, dostępną w Steelove - polska manufaktura. Mnie osobiście bardzo do gustu przypadła taka propozycja https://steelove.pl/produkt/stol-kawowy-futur e-diamond/ .
Możemy sobie tutaj wybrać wykończenie stalowej ramy, jak i grubość blatu, przy czym te konkretne meble są robione ręcznie, dzięki czemu cechuje je nie tylko najwyższa jakość, ale też są unikatowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2019, 08:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Mebli wybór jest ogromny ale warto wybierać te, które rzeczywiście są warte zakupu, czyli dobrze wykonane z dobrych materiałów i stosunkowo niedrogie. Nam ta sztuka udała się na scandicsofa.pl, rewelacyjne meble i to pod każdym względem, na dodatek powiem Wam, że w innych sklepach takich nie widziałam, a taka nietuzinkowość robi wrażenie. Ta ich edycja limitowana to już w ogóle cudeńka.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2019, 18:10

Zgadzam sie: good 0 bad

My w końcu zdecydowaliśmy się na meble skrzyniowe, dostarczone przez www.ardsel.pl Nie ukrywam, iż efekt wprost przerósł nasze oczekiwania a wnętrze samo w sobie prezentuje się teraz znakomicie.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2019, 07:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesteś miłośnikiem ekskluzywnych mebli, które sprawiają, że pomieszczenia nabierają luksusowego charakteru? Lubisz nowoczesne i designerskie wnętrza? Meble od https://eva-design.pl to kwintesencja unikatowego wzornictwa, połączonego ze współczesnymi trendami, funkcjonalnością oraz wysokiej klasy stolarką.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2019, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o stosunkowo tanie meble do salonu to polecam zajrzeć do sklepu internetowego mirjan24.pl :)
Mają ogromny wybór i dobrą jakość. Osobiście jestem bardzo z nich zadowolona :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 169

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >