Meble do gabinetu domowego

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

4 kwietnia 2017, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, tak jak w temacie, rozglądam się za meblami do gabinetu w domu. Ponieważ pracuję głownie zdalnie, chcę zrobić sobie taki pokój do pracy. Jak Wy rozwiązaliście takie pomysły? Co macie u siebie w gabinetach? najbardziej zależy mi na znalezieniu fajnego sklepu, w którym są porządne fotele i krzesła biurowe ponieważ chcę dbać o kręgosłup. Coś polecicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 kwietnia 2017, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sam robiłem sobie gabinet z połączenia starych, odnowionych mebli dziadka (antyków) i nowoczesnego wystroju. Efekt bardzo mi się podoba.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2017, 08:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też jeszcze mam biuro w domu, szukam czegoś żeby wynająć bo zaczyna mi brakować miejsca. Ale fotel muszę kupić i to koniecznie mam już dosyć tego krzesła. Te kilka ładnych godzin spędzone na nim daje mi się nieźle we znaki. Byłem niedawno u kolegi on kupił sobie taki fotel dla gracza, ekstra, wygodny z różnymi bajerami. Dał mi namiar, gdzie kupił swój, faktycznie wybór ogromny. Ja wybrałem sobie taki https://meblujdom.pl/fotel-obrotowy-enzo-halmar-id672.html mniej bajerancki, ale akurat mi zależy przede wszystkim na wygodzie siedzenia, a i tak wrzucę sobie to w koszta.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2017, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Masz rację co do tych foteli od halmar faktycznie są bardzo dobre. Ja mam swój kupiłem na gdmmeble.pl jakieś pół roku temu i też jestem z niego zadowolony. Wygoda i jeszcze raz wygoda, zakup wart każdej złotówki.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2017, 07:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawet jeżeli jest to domowy gabinet to meble w jakie go wyposażysz, także powinny być wysokiej jakości i ładnie się prezentować. Na początek zacznij od wygodnej sofy do biura oraz krzeseł i samego fotela obrotowego, kilka ciekawych modeli znajdziesz na www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2017, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zastanawiam się nad meblami do biura, na ważniejsze dokumenty myślę wybrac taką szafę http://www.wyposazeniegaudia.pl/informacje/1636519218_szafa- na-dokumenty-tg-4sdckla-1900x1000x500 ktoś ma? może powiedzieć jak to się sprawuje?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2017, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Biuro w domu, świetna sprawa, sama mam takie. Niedawno skończyłam je sobie meblować, a mebelki zamawiałam sobie jak mi brat ,który jest projektantem poleciła w Meble Hot. Dobrze mi doradził, meble pierwsza klasa, a i ceny sa dość przystępne. Bardzo jestem zadowolona z tego fotela obrotowego, mega wygodny.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2017, 19:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja muszę dziecku teraz kupić krzesło obrotowe do biurka i biurko pod komputer, widziałam fajne w KDK Design. Swoje wymienię w następnym miesiącu, bo też już by się przydało większe.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2017, 18:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy to takie trudne wejść sobie na - https://www.centrumkrzesel.pl/fotele-biurowe- /119/c i wybierać z setek możliwości? Określcie najpierw kwotę jaką możecie przeznaczyć, potem materiał na jakim Wam zależy na na koniec design. Jest naprawdę z czego wybierać, wystarczy tylko odrobinę się pogimnastykować.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2017, 09:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Fakt warto zacząć od tego jaką kwotę możemy wydać, a wtedy dopiero wybierać meble. Moje biuro jest co prawda niewielkie i nie szukałem tez cudów, ale zależało mi na jakości. Oj trochę ofert przejrzałem. Osobiście tylko w tym meble hot spodobały mi sie i dobrze zrobiłem kupujac je sa bardzo dobre i wiele mnie nie kosztowały.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 143

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >