Mieszkanie na wynajem? Czy warto tak inwestować?

« Powrót do artykułu: Mieszkanie na wynajem? Czy warto... | « Powrót do grupy: Aktualności

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

28 listopada 2011, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkich wynajmujących mieszkania na pewno zainteresuje strona http://www.homefolder.pl. Można dowiedzieć się coś wiecej o najmie mieszkań. Mają bardzo fajny kalkulator zużycia mediów oraz system do rozliczania najemców.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 czerwca 2012, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie widzę sensu takiej inwestycji - z wyliczeń wyszło mi, że lepiej można zarobić na lokacie niż na zakupie mieszkania i wynajmowaniu ( o ile uda się znaleźć najemcę). Dobrym biznesem są magazyny - wolne hale Jartomu mogą przynieść nawet kilkadziesiąt procent w rok, jeśli będą odpowiednio zarządzane. Oczywiście mówimy o sumach liczonych w milionach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 listopada 2012, 18:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto kupować mieszkania na wynajem!!! Ceny są niskie, kredyt w sumie nie jest tak trudno dostać jeżeli ma się trochę gotówki na wkład własny. Ja kupiłam parę miesięcy temu aparatement w Mielnie w inwestycji Dune. Kupiłam to mieszkanie na kredyt, trochę się bałam tej całej procedury i ryzyka ale znalazłam już firmę typu "sun and snow" która będzie się opiekowała moim mieszkaniem, żyję w Warszawie dlatego trudno mi będzie nadzorować wynajem mojej nieruchomości. Jestem pełna optymizmu:)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2013, 20:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze znajdzie się najemca, w przypadku takich apartamentów o których pisałam będziemy mieli do czynienia z turystami, a wynajmowane mieszkanie bedzie na krótsze okresy. To godne polecenia rozwiaząnie! Jeszcze news z ostatniej chwili: wnętrza jednego z penthausow w Dune bedzie projektował Maciej Zień!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2013, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

There is a critical shortage of infmorative articles like this.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2013, 21:24

Zgadzam sie: good 0 bad

In awe of that asnwer! Really cool!

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2013, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Umm, are you really just gvinig this info out for nothing?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2013, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Clear, informative, spmile. Could I send you some e-hugs?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2013, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli nieruchomości, to raczej tylko magazynowe, mam na myśli tego typu - http://hale.jartom.com/nieruchomosci/Millenium-Logistic-Park -Bierun-Bierun-2737ahhw,61,hale,,w,0,,,2737a To na nich można zarobić dobre pieniądze, ale najpierw trzeba mieć do tego odpowiedni kapitał.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2013, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli nieruchomości to zastanawia mnie co sądzicie o ofercie Mieszkania dla Młodych?:
http://mieszkaniedlamlodych.com/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 227

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >