Mieszkanie w Warszawie - gdzie ?

« Powrót do grupy: Rynek pierwotny nieruchomości

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

4 kwietnia 2018, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak właśnie wspominałem w jakimś innym wątku dotyczącym mieszkań od dewelopera – trzeba zwracać uwagę nie tylko na cenę, ale również: lokalizację, układ pomieszczeń, otoczenie, współpracę z deweloperem, niemasowy charakter inwestycji. Tu mówiłem o warszawskim osiedlu Dźwigowa Park. Warto zajrzeć na stronę i przekonać się, jak fajne osiedle może wyglądać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 kwietnia 2018, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Całą Warszawa jest piękna, każdy ma różne kryteria dobierania okolicy dla siebie. Ja ostatnio zastanawiam isę nad południową częścią Warszawy, znajoma kupiła tam nowe mieszkanie na osiedlu Leśny Kwiat. Co prawda trochę zapłaciła, ale okolica jest urocza, co moim zdaniem na pewno jest warte swojej ceny, a do tego nowe mieszkanko, czego chcieć więcej. Mam dość swojej starej brudnej kamienicy, gdzie tylko piją w bramie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2018, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli miałabym polecać to raczej południowe rejony. Na pewno darowałabym sobie śródmieście bo ceny za wysokie, poza tym tam jest taki zgiełk że spokoju człowiek nie zazna. Łap telefon do Eugeniusza Jaworskiego 603 195 624- to najlepszy agent nieruchomości. Towarzyszy w całym procesie kupna od początku do samego końca więc możesz liczyć na profesjonalną pomoc

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2018, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam sprawdzić różne biura nieruchomości. Czasem trafi się na prawdę świetna oferta. Samemu udało mi się trafić bardzo dobrą ofertę. Skorzystałem z usług Biura nieruchomości w Warszawie -- > https://tur-nieruchomosci.pl/. Dla mnie najważniejsze było perfekcyjne załatwienie całej papierologii - które zostało wykonane na najwyższym poziomie.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2018, 17:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że Włochy są atrakcyjne cenowo, do tego też jest po prostu dobra lokalizacja. Osiedle Dźwigowa Park - jak najbardziej popieram. Według mnie trafiona inwestycja. Dobry projekt, przemyślany. Każdy coś dla siebie znajdzie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 178

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >