Może być?

« Powrót do grupy: Karnisze

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

26 kwietnia 2012, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo efektowne rozwiązanie, zastanawiam się tylko na ile praktyczne? Co na przykład jeśli chcę mieć firanki tylko częściowo nasunięte na okno - taki kształt raczej to uniemożliwi, tak mi się wydaje. Jeśli ktoś jest (nie?) szczęśliwym posiadaczem takiego rozwiązania, proszę o opinie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 czerwca 2012, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Taka firanka mi się bardziej podoba, jednak chyba wolę klasyczne firany a nie jakieś wygibaśne...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2012, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Karniszy jest na rynku baaaaaardzo wiele i trzeba trochę czasu poświęcić aby wybrać taki, który pasowałby do pomieszczenia ( a nie odwrotnie).


i wiele, wiele innych. Mi się podoba akurat ten drugi (zdjęcia z http://megastore.pl/)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2013, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Znacznie lepiej to wygląda przy takim kształcie okna niż umieszczenie tylko i wyłącznie karnisza prostego. Bardzo dobry ten pomysł:)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2014, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Karnisze pomimo, że są nie wielkim dodatkiem, też mogą być dopasowane do stylu pomieszczenia. Mi osobiście podobają się takie:
z oferty http://www.dekoria.pl/karnisze. Ważne jest potem dopasowanie firan pod te właśnie karnisze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 grudnia 2015, 07:17

Zgadzam sie: good 0 bad

mnie się niesttey nie podoba :(

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2015, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Okna o zaokrąglonym kształcie zawsze ciężko przyozdobić, a taki dopasowany karnisz myślę, że dobrze się sprawdzi - zresztą wszystko tak naprawdę zależy od stylu wnętrza :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2016, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe rozwiązanie. Ale chyba u siebie bym tego nie chciał.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2016, 21:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Moi znajomi jak właśnie szukali karniszy to po prostu udali się do centrum budowlano-wykończeniowego http://www.grafitolkusz.pl/karnisze-i-rolety. html i tam właśnie zakupili karnisze. Spory wybór jest z tego, co mówili. Natomiast należy na pewo darować sobie najtańsze karnisze marketowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2016, 17:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Tego typu karnisze muszą być dopasowane pod odpowiedni wystrój, osobiście wolę bardziej styl nowoczesny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • rolety rzymskie Liczba postów: 91 Grupa: Karnisze Chciałabym zamówić rolety Poznań. Głównie chodzi mi o rolety rzymskie i moskitiery. Zależy mi na firmie z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje fachowe dora...
  • Szyny sufitowe? Liczba postów: 7 Grupa: Karnisze Polskie gry online to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Znajdziesz tu gry dla każdego, niezależnie od wieku czy zainteresowań. Możesz grać w gry akcj...
  • Zasłonya karnisz Liczba postów: 8 Grupa: Karnisze Ale po co własnoręcznie? Szybciej byłoby kupić, a na targach da się znaleźć rzeczy dobrej jakości :)
  • Karnisze metalowe - fachowa porada Liczba postów: 4 Grupa: Karnisze Dzięki. Poszukuję dobrych jakościowo karniszy www.mogilno.org
  • Nieestetyczne dziury po karniszach Liczba postów: 6 Grupa: Karnisze Tez polecam takie zaprawy, którymi możesz wypełnić tego typu dziury albo ubytki w ścianach. Problem jest tylko wtedy, kiedy masz ścianę w zupełnie innym kolorze...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 158

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >