Na własnym balkonie przyjemnie, jak na Miami Beach

« Powrót do artykułu: Na własnym balkonie przyjemnie, jak... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

16 sierpnia 2022, 18:09

Zgadzam sie: good 0 bad

W tym roku urządziłam sobie balkon i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Dałam sztuczną trawę, różne dekoracje boho, łapacze snów itd. Za siedzisko mam palety i do tego zamiast stoliczka mam skzynki. Wszystkie te drewniane rzeczy impregnowałam bezbarwnym vidaronem, żeby się dłużej trzymały. Teraz wieczorami przesiaduję na balkonie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2023, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Cieszę się, że jesteś zadowolona z efektu końcowego urządzenia balkonu! Brzmi to jak wspaniałe miejsce do relaksu i odpoczynku. Twoje dekoracje boho, łapacze snów i sztuczna trawa z pewnością nadają temu miejscu wyjątkowego charakteru. Tak jak Ty, również rozważam umieszczenie łapacza snów na moim balkonie. Jednakże, jako osoba wierząca, nurtuje mnie pytanie, czy taki wybór nie będzie sprzeczny z moimi przekonaniami religijnymi. Chciałabym poznać Wasze opinie w tej sprawie. Jakie są Wasze myśli na ten temat? Póki co to czytam ciekawy artykuł na ten temat https://piesni-religijne.pl/blog/czy-lapacz-s now-to-grzech/

Ten post był edytowany przez Alex_88 dnia: 16 czerwca 2023, 14:50
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2023, 06:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chcesz, żeby balkon był ładny, to nie tylko rośliny mają na to wpływ, ale też zabudowa balkonu warszawa. Dzięki niej możesz korzystać z przestrzeni przez cały rok. Poza tym możesz wybrać zabudowę otwieraną, żeby latem nie było gorąco. Takie usługi świadczy Widex Aluminium. Działają w branży już 10 lat, a wykonują różne rodzaje zabudowy. Dobre jest też to, że konsultacja jest darmowa.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2023, 20:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowny Panie,
do zabezpieczenia drewnianej posadzki na balkonie można zastosować Olej do Drewna Vidaron. Olej skutecznie chroni drewno przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, pleśnią i szkodnikami. Dekoruje drewno i podkreśla jego naturalny charakter. Jest dostępny w 6 gotowych kolorach.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2023, 03:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak Ty, również rozważam umieszczenie łapacza snów na moim balkonie. @geometry dash subzero

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >