Nie standardowe pomysły na wnętrze

« Powrót do artykułu: Nie standardowe pomysły na wnętrze | « Powrót do grupy: Wnętrza

23 stycznia 2015, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobają mi się takie wnętrza. Niby surowe, ale dzięki czerownej cegle bardzo przytulne i zachęcające. Podobne odczucia mam jak oglądam wnętrza z kamieniem naturalnym. Do tej pory wydawało mi się, ze są zimne i odrzucające, ale jak widziałem ofertę hurtowni Granimex z Warszawy (http://granimex.pl/) to istnieje tyle rożnych rodzai i odcieni marmurów i granitów, że można za ich pomocą stworzyć ciepłe i przyjazne wnętrza o niebanalnym wyglądzie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2015, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

do nowoczesnej aranżacji wnętrz można użyć kamień dekoracyjny. Dobrze wygląda marmur w kuchni, w łazience czy nawet w salonie z kominkiem. Marmur możecie kupić w firmie http://kubicki.waw.pl/. Oni mają duży wybór kamieni dekoracyjnych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2015, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o kamień naturalny, to ja polecam zapoznać się z ofertą włoskiej firmy Grami Italia, mają przedstawicielstwo w PL. W ofercie marmury, granity, trawertyny, onyksy. Ja się zakochałem w białym marmusze calacata, po prostu piękny!

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2015, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi też podoba się takie wnętrze. A montaż kamienia jest prosty czy trzeba zatrudnić specjalną ekipę? Jak myślicie?

Ten post był edytowany przez radeb dnia: 26 kwietnia 2016, 19:01
Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 213

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >