Nowoczesne hale magazynowe - jedna już wynajęta!

« Powrót do artykułu: Nowoczesne hale magazynowe - jedna... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

7 czerwca 2015, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

nie jestem przekonany do kupowania gotowych już hal. lepiej brać udział w tworzeniu projektu "od zera" co pozwala na dopasowanie go do naszych indywidualnych potrzeb (potrzeb naszego biznesu). słyszałem o formie City Architekci, w ofercie mają projektowanie hal i projektowanie magazynów, zamierzam umówić się z nimi na spotkanie. miał ktoś styczność z tą firmą?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 czerwca 2015, 01:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Z jakiego serwisu opon wózków korzystacie? Myślicie że serwis opon będzie odpowiedni?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 czerwca 2015, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Hale jak hale, ostatnio pojawily się także nowoczesne kontenery, które sa niesamowicie wygodnym rozwianiem, zobaczcie to rozwiązanie na www.kontener-serwis.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2015, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesna hala to nie tylko maszyny, ale również inne rozwiązania. Jak wiadomo, bardzo istotne jest oświetlenie. Zauwazylem ostatnio na https://brilum24.pl/Oprawy-przemyslowe-LED , ze oferuja
oprawy przemysłowe LED. Co sądzicie o takim sposobie oświetlenia hali?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2015, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

nowoczesne hale magazynowe powinny być wyposażone w specjalne wagi. Takie urządzenia oferuje http://www.preciamolen.com.pl/ z Krakowa. Dzięki specjalistycznym systemom ważącym hale magazynowe zyskują większą zainteresowanie wśród dzierżawców, najemców.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2015, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele przydatnych akcesoriów do wyposażenia hali można znaleźć tez w hurtowni elektrycznej http://www.eldam.pl/ , ja od dłuższego czasu się tam zaopatruje

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2015, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesne hale budowane są przy wykorzystaniu nowoczesnych technik. Na przykład oszcędza się dużo czas dzieki nowoczesnym wiertnicom i palownicom, to bardzo ułątwia pracę i zdecydowanie ja przyspiesza

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2015, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Agregaty hydrauliczne elektryczne to równiez bardzo przydatne urzadzenia w halach produkcyjnych. Warto zainwestować w dobry sprzęt, który będzie niezawodnie służył przez lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2015, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesli chodzi o hydraulikę siłową, to polecam firmę Hydro-Tor . Kupowałem u nich agregat i bardzo jestem zadowolony z jego działąnia i wydajności.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2015, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Do wyposażenia warto dodać takie urządzenia jak zgrzewarki, bo wtedy na poziomie hali mozemy już naprawiać niektóre uszkodzenia mechaniczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 266

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >