O czym trzeba pamiętać kładąc kostkę

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

5 września 2014, 23:27

Zgadzam sie: good 0 bad

A co układasz (jakie)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2014, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam: http://pozbruk.pl/ukladanie_bruku,21,67.htm

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2014, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakoś sam się trochę bałbym układać, ale może kiedyś spróbuję, kierując się tymi punktami z Pozbruka może coś wyjdzie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2014, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że najważniejsza jest jakość kostki, żeby była od sprawdzonego producenta i żeby ekipa była pewna. Można sobie oczywiście samemu ułozyć, ale ja wolałem wziąć ekipę http://www.kostka.info.pl/, bo maja doświadczenie i szybko sobie daja radę z takimi niedużymi zleceniami.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2014, 20:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam niestety nie mogłem położyć kostki brukowej na swojej posesji, ale chyba dobrze się stało, że wynająłem do tego zadania profesjonalną ekipę. Żonie wymarzył się bardzo skomplikowany wzór na środku placu i nawet gdybym bardzo się starał, nic dobrego z mojej pracy by nie wyszło. Na moje szczęście na terenie województwa mazowieckiego działa firma specbruk i do nich mnie pokierowano. Brukarze stamtąd układali mi kostkę ponad 3 lata temu, a całość nadal wygląda, jakby była świeżo położona. Dodatkowo przyłącze wodno-kanalizacyjne mi wykonali, tak więc poszły dwie roboty za jednym zamachem. Złego słowa na nich nie powiem, bo uczciwie zapracowali na swoje wynagrodzenie. Na przyszły rok planuję zrobić jeszcze taras i to też z firmą http://specbruk.waw.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2015, 06:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim trzeba pamietać, ze przed położeniem kostki powinna zostac wysypana odpowiednia ilość żwiru, który utwardzi podłoże. Dopiero wtedy kostka będzie dobrze lezeć i się nie obsuwać.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2015, 07:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto pomyśłeć wcześniej o przywiezieniu ziemi. Ale też o wyrównaniu terenu, zeby nie było zbyt wiele skoków, uskoków, i żeby się dziury nie robiły i kostka nie zapadała.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2016, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyrównanie terenu bardzo ważna sprawa

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2016, 00:35

Zgadzam sie: good 0 bad

No niestety ale ludzie często żeby zaoszczędzić biorą się za coś sami a potem i tak muszą wykładać pieniądze na różnego rodzaju naprawy i wychodzi na to samo. Jak nie ma się w czymś wystarczającego doświadczenia to się za to nie bierze. Jeżeli chodzi o układanie kostki brukowej to z pozoru może się to wydawać łatwe ale wcale tak nie jest. Można się wyłożyć na takich szczegółach jak na przykład zły wybór piasku budowlanego do szczelin (jak coś to porządny jest z suszarni Anmar). A jeżeli chodzi o poszczególne etapy to korytowanie, podbudowa, brzegi, podsypka, układanie i utrwalanie. Najlepiej obejrzeć jakiś film instruktażowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2016, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie bez pomocy typu film instruktażowy wiele nie zdziałamy. Ja ścieżkę od bramki do domu zrobiłem sam jednak z pomocą poradnika od Pozbruk jest na ich kanale na YouTube.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Tani i dobry grill Liczba postów: 18 Grupa: Zagospodaro... W zależności od swoich preferencji możesz sięgnąć zarówno po gotowe zestawy mebli, jak i pojedyncze elementy. Co więcej, na rynku znajdziesz zestawy obiadowe or...
  • Dekaracje ogrodowe Liczba postów: 65 Grupa: Zagospodaro... Ja od siebie mogę serdecznie polecić założenie oczka wodnego. Świetnie wygląda, sprawia ogromną frajdę dzieciakom, a przy dobrym sprzęcie do sprzątania, to nawe...
  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 18 Grupa: Zagospodaro... Wydaje mi się, że znalezienie idealnego warzywnika może być łatwiejsze, niż się spodziewasz. Zapoznaj się z artykułem na https://www.drewno-betonowe.pl/warzywni. ..
  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • Donice ogrodowe Liczba postów: 38 Grupa: Zagospodaro... Szanowni Państwo, Donice ogrodowe wykonane z surowego drewna trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznyc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >