Ocieplenie poddasza - czym najlepiej ?

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸

20 lipca 2021, 08:04

Zgadzam sie: good 0 bad

A czym usuwałeś zeschniętą piankę po zakończonych pracach przy ocieplaniu poddasza? Odkryłem bardzo skuteczny preparat Purout który ma szybki czas reakcji i nie jest groźny dla skóry. Teraz już nie wyobrażam sobie robić izolacji natryskowych bez tego płynu. Profesjonalny preparat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2021, 07:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Pianką PUR na pewno zajmuje się firma Termil z Warszawy (www.termil.pl). Jeśli szukasz doświadczonego wykonawcy to można na nich liczyć, jestem przekonany, że spełnią Twoje oczekiwania. Spore doświadczenie, ale też profesjonalne podejście do klienta i zawsze próba stworzenia takich rozwiązań, które sprawią, że oczekiwania będą dopasowane do tego czego oczekuje klient.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2021, 08:06

Zgadzam sie: good 0 bad

browse around this website chivo btc

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2021, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Styropian dobrze się sprawdza, z wełną do wnętrza bym uważał bo mogą być reakcje alergiczne domowników.

------------
Polecam artykuł do przeczytania

https://www.plating.pl/zmiany-klimatyczne-a-b udowa-domow/

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2022, 06:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja niezmiennie od lat za najlepszą uważam wełnę szklaną

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2022, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

to co można powiedzieć jeśli chodzi o EKOPur System - https://ekopur-system.pl to wiele lat doświadczenia i praca wyłącznie z dobrym sprzętem i na dobrym materiale, piance Crossin. Do tego po wykonaniu izolacji jest też deklaracja aplikatora z informacjami o wykonanej izolacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2022, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Obecnie zrobiła się moda na piankę i też wiele firm, które to robią, ale uważaj na pseudo wykonawców, lepiej jakąś firmę z doświadczeniem tak jak https://ekopur-system.pl bo znają temat i pracują na dobrych maszynach z odpowiednim ciśnieniem, temperaturą. Przy tanim sprzęcie może się okazać, że pianka będzie źle wykorzystana a izolacja marna.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2022, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik KateB napisał: Ja niezmiennie od lat za najlepszą uważam wełnę szklaną

To prawda - tworzywo niezawodne.
W temacie izolacji dachu podsyłam ciekawy i pomocny artykuł do przeczytania
https://www.banita.com.pl/izolacja-natryskowa /

Ten post był edytowany przez kasiakowa06 dnia: 22 czerwca 2022, 09:43
Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2022, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ocieplaliśmy dom wełną mineralną Climowool, ma bardzo wysoka jakość i jest łatwa w montażu.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2022, 09:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Podoba mi się ten wątek . Na pewno dużo osób zainteresuje się tym wątkiem.

______________________________________________________
sauny producent

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki tynk? Liczba postów: 754 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...
  • Suprema Liczba postów: 367 Grupa: Robimy izol... A może warto zastanowić się tutaj nad izolacją natryskową? To bardzo dobre i zarazem praktyczne rozwiązanie,wystarczy wybrać tylko firmę która się tym zajmie. W...
  • Jakiej firmy styropian-ocieplenie budynku Liczba postów: 24 Grupa: Robimy izol... Najlepiej kierować się jakością i parametrami. Na pewno nie należy kupować styropianów producentów chwalących się najniższymi cenami, gdyż mogą one nie mieć odp...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >