Odkurzacze przemysłowe do wszelkiego rodzaju zastosowań

« Powrót do artykułu: Odkurzacze przemysłowe do wszelkiego rodzaju... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

27 maja 2015, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja dopiero otworzyłem firme i tych odpadow mam bardzo duze ilości, szczerze to jestem teraz w kropce. Nie mam pojecia gdzie te odpady wywalac pozniej. Myslicie, ze usługi takiej firmy www.eco-service.com.pl zalatwia ten problem? Dzieki za szybkie odpowiedzi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 listopada 2015, 08:08

Zgadzam sie: good 0 bad

nie znam tej firmy, ale też prowadzę trochę inny rodzaj działalności, mam gospodarstwo rolne i u mnie wszystkie odpady odbiera firma www.nowista.pl, bardzo solidni i terminowi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2018, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja posiadam dwa odkurzacze od firmy www.aatrenkar-karcher.pl. Wybrałem model NT 35/1 Ap. Jest to uniwersalne urządzenie do zbierania suchych i mokrych zanieczyszczeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2019, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiadomo, że karcher ma najlepsze urządzenia ale dobrze wiedzieć gdzie można kupić takie urządzenia w dobre cenie od dobrego dystrybutora. Ja mam bardzo dobra dobrą firmę, która oferuję sprzedaż bardzo dobrych urządzeń w dobrych cenach https://www.kerpol-karcher.pl/o-firmie . Kupiłam u nich ostatnio super myjkę do okien VF1 do użytku domowego .

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też