Ogrodnictwo

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

27 sierpnia 2009, 00:11

Zgadzam sie: good 0 bad

-Malowanie i czyszczenie ogrodzeń drewnianych i metalowych
-Odnawianie mebli ogrodowych
-Sadzenie drzewek
-Montowanie płotków i kołków wokół drzewek i kwietników
-Rozkładanie włókniny i przykrywanie korą

Student ogrodnictwa VI rok
Maciej Wolak
tel. 791 948 917
maciejwolak@gmail.com

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2009, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

jakiś cennik?:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 stycznia 2010, 18:35

Zgadzam sie: good 0 bad

A kostka brukowa ? Kładą państwo?

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 10 października 2015, 17:45
Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2010, 18:39

Zgadzam sie: good 0 bad

A drzewka trzeba już kupić czy można dać pieniądze żeby pan kupił. A krzewy? Takie małe powiedzmy koło oczka wodnego? Albo murka ozdobnego?

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 10 października 2015, 17:49
Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2010, 18:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie mam za bardzo czasu, żeby czytać całe forum, ale pilnie poszukuje kogoś kto zajmuje się ogarnięciem że tak powiem ogrodów.Wiecie kostka brukowa , oczko wodne, jakieś roślinki i tego typu rzeczy.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 10 października 2015, 17:49
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 stycznia 2010, 23:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli gdzieś w okolicach warszawy to mogę podać kontakt do dobrego ogrodnika, który będzie w stanie to zrobić. Możesz mieć gołą ziemię na działce, ale kiedy on będzie stamtąd wychodził to będzie wszystko rosło, a przy trochę większym budżecie może zrobić nawet nawadnianie drenażowe deszczówką.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2010, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Trochę poszukałem i u mnie jest firma hata-plus i oni to robią ale kontakt możesz podać.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2012, 19:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Czyszczenie i malowanie ogrodzeń drewnianych i metalowych, bram wjazdowych

Odnawianie, impregnowanie i malowanie mebli ogrodowych i elementów drewnianych w ogrodzie

Zadzwoń i umów się na darmową ocenę stanu i wycenę naprawy.

Tel:
791 948 917

Działam na terenie miasta Kraków oraz gmin:
Krzeszowice, Zabierzów, Michałowice, Zielonki, Jerzmanowice-Przeginia, Liszki, Trzebinia, Chrzanów, Alwernia

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2013, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli planujesz ogród to nie zapomnij uwzględnić w projekcie systemu nawadniania. Ja korzystam z Hortis. http://www.hortis.pl/index.php?tyt=Systemy-nawadniania/2

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 10 października 2015, 17:50
Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2013, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja słyszałem ze system nawadniania od Hortis jest bardzo dobry, mój znajomy ma u siebie i ja chyba tez zamontuje. Dużo ludzi go sobie chwali.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 10 października 2015, 17:45
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka wielkość tarasu? Liczba postów: 64 Grupa: Zagospodaro... Policz sobie : stół ma szerokości 100cm , na każdą osobę siedząca przy stole dobrze jest mieć minimum 80cm, wygodnie jest 100cm co już daje 3m nie licząc tego ż...
  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 125 Grupa: Zagospodaro... Osobiście chciałabym wam polecić firmę https://blaszaki.com.pl/kategoria-produk tu/garaze-blaszane/ , która od lat tworzy garaże, domki gospodarcze czy też bramy...
  • studnia a gliniasty teren działki Liczba postów: 35 Grupa: Zagospodaro... Zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę https://lin-dar.pl/zawiesia/ , na której znajdziecie ofertę producenta i dostawcy lin stalowych, zawiesi i ospr...
  • Tani i dobry grill Liczba postów: 19 Grupa: Zagospodaro... Fajne grille widziałam ostatnio w ofercie sklepu https://sklepdlaogrodu.pl/. Wyglądały bardzo solidnie, a były w przystępnych cenach.
  • Mała altana czy duży parasol? Liczba postów: 79 Grupa: Zagospodaro... Warto rozważyć zakup parasole ogrodowe do swojego ogrodu. Zapewniają one nie tylko cień, ale również estetyczny wygląd przestrzeni. Jak oceniasz ich funkcjonaln...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19268 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >