Ogrodzenia

« Powrót do galerii: Ogrodzenia | « Powrót do grupy: Galeria ogrodów

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

29 marca 2011, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

za kamiennymi słupkami w ogrodzeniu raczej bym nie była..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2012, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrodzenie powinno być estetyczne i funkcjonalne. Wybierając formę ogrodzenia, należy mieć na względzie architekturę budynku. W nowoczesnej zabudowie doskonale sprawdzą się ogrodzenia o prostej linii.
Będzie nam niezmiernie miło, jeśli nasze produkty znajdą uznanie w Państwa oczach.
Zapraszamy na:
www.solmetal.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2012, 21:01

Zgadzam sie: good 0 bad

leganckie, trwałe, dopasowane do stylu zabudowy, garażu,oraz przestrzeni wokół domu jest elementem świadczącym o gustach i upodobaniach właścicieli. Szczególnie brama i furtka są wizytówką domu. Segmenty ogrodzenia mogą być eksponowane lub obsadzone roślinnością zasłaniającą przed przechodniami,sąsiadami lub kurzem ulicznym. Najczęściej stosowanym materiałem wykorzystywanym na konstrukcje ogrodzeń jest drewno i metal. Mimo różnych metod zabezpieczenia drewna, najtrwalsze są ogrodzenia wykonane z metalu. Cynkowane i malowane proszkowo nie wymagają dodatkowych zabiegów konserwacyjnych przez dziesiątki lat. Mimo dość znacznych kosztów cynkowania i malowania proszkowego coraz większa liczba klientów decyduje się na tego rodzaju zabezpieczenie antykorozyjne. Metalowe ogrodzenia to są kute ręcznie przez artystów kowali, o bogatym wzornictwie, wykonywane na zamówienie, dopasowane do słupków i zabudowy posesji. Kowalstwo artystyczne, ręczne wykonane wg indywidualnych projektów jest czasochłonne i bardzo drogie. Tego typu ogrodzenia nawiązują do zabudowy pałacowej, dworskiej. Najczęściej jednak spotyka się ogrodzenia a’la kute wykonane z prętów kupionych w hurtowni i gotowych elementów metalowych produkowanych seryjnie na maszynach typu giętarki, skręcarki itp. Tego typu ogrodzenia są wykonywane przez firmy, które nie maja nic wspólnego z kowalstwem artystycznym, a do takiego miana pretendują.Coraz częściej spotyka się klientów, którzy chcą ogrodzenie estetyczne, proste, bez ozdób. Tym klientom proponuje się jako element wypełniający pręty lub profile stalowe zakończone metalowym grotem lub plastykową zatyczką.My proponujemy ogrodzenia i barierki balkonowe wykonane na bazie sztachetek metalowych wytwarzanych w naszej firmie wg własnego projektu. Sztachetki firmy Solmet mają nowoczesny,prosty kształt nawiązujący do tradycji ogrodzeń sztachetowych, drewnianych.Nasze segmenty komponują się z każdym rodzajem słupków ogrodzeniowych, są lekkie, dlatego koszt cynkowania jest stosunkowo niewielki. Bramy przesuwne są lekkie i wygodne przy ręcznym oraz automatycznym otwieraniu. Wykonujemy ogrodzenia indywidualnie, do każdego ogrodzenia opracowujemy projekt i wycenę bezpłatnie. Uwzględniamy ukształtowanie terenu, wymurowane słupki, daszki oraz propozycje klienta. Służymy wieloletnim doświadczeniem i wiedzą naszych konstruktorów.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2012, 16:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli mogę polecić eleganckie sztachety, które wkomponują się w każde tło, proszę odwiedzić: www.ogrodzenia.sklep.pl
Sztachety z PCV są z pewnością jednymi z najświeższych trendów na rynku ogrodzeń, a przy tym są solidne i niedrogie.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2014, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

podziwiam te ogrodzenia :) bardzo stylowe :) ja póki co postawiłam z firmy Griw, oszczędnie :) i też ładnie :) czeka mnie troche wydatków jeszcze ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2014, 08:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór dobrego ogrodzenia, był dla nas nielada wyzwaniem, chceliśmy dobrze trafić – wiadomo, od tego zależy stopień zabezpieczenia posesji, z mężem udało nam się znaleźć firmę, której oferta bardzo nam się spodobała http://www.zubdebowski.pl/ - szeroka oferta , oraz przystępna cena. Jeśli ktoś jeszcze szuka dobrej firmy budowlanej,szczerze ją polecam
!

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2014, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

ja jestem za ogrodzeniami stalowymi jak najbardziej. po pierwsze - trwałe, po drugie estetyczne po trzecie ekonomiczne i czego chcieć więcej http://www.stomar.com/pl/ogrodzenia.html

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2014, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o wybór i dobry montaż ogrodzeń moge polecić usługi tej firmy http://ideal-rolety.pl/, co prawda długo szukaliśmy dobrej, profesjonalnej firmy,ale naszczeście udało się znaleźć, mają szeroki wybór ogrodzeń , i dobra cenę!

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2014, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

trzeba pamiętać,żeby dostosować ogrodzenie do rodzaju zabudowy. my z żoną np. do domku na działce wybraliśmy takie ogrodzenie betonowe http://krobex.pl/ogrodzenia/ firma doradziła nam wybór materiału i sprawnie zamontowała ogrodzenie. byli mili i fachowi,także śmiało mogę polecić.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2014, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

warto pamiętać,żeby odpowiednio dostosować ogrodzenie do rodzaju zabudowy. my z żoną postawiliśmy na klasykę i wybraliśmy ładne metalowe ogrodzenie od http://www.stalex-czaplinek.pl/ jest bez udziwnień i naprawdę ładnie się prezentuje przy naszej posesji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19125 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >