Okna do domu: jakie okna wybrać drewniane czy PCV

« Powrót do artykułu: Okna do domu: jakie okna... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

23 października 2018, 08:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Praktyczniejszym rozwiązaniem wydają mi się okna PCV. Ważny jest też wybór producenta, od którego zakupimy okna. Ja zdecydowałem się na okna firmy Drutex. Jest to bardzo dobry producent, który sprzedaje swoje okna w całym kraju.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2018, 07:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Okna PCV to znak dzisiejszych czasów - dlatego radziłbym zainteresować się właśnie tym tematem. Przy nowoczesnym designie prezentują się one znacznie ciekawiej od drewnianych okien w związku z czym radziłbym pójść właśnie w tym kierunku. Za sprawą Oknostyl http://oknostyl.net/ wyposażyłem mój dom w rewelacyjne okna tego typu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lutego 2019, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o wybór okien to tutaj śmiało mogę polecić Ci abyś również zwrócił uwagę na ofertę firmy Domega z Poznania, która posiada szeroki wybór modeli, do tego jest w stanie zaoferować bardzo przystępne warunki i również zająć się montażem. U nas sa to oczywiście okna PCV, a dokładnie od producenta OknoPlast

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2019, 07:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Odnośnie do pytania o wszelkiego rodzaju rolety i plisy no żaluzje - słowem zarówno ozdoby jak i rzeczy które mogą wspomóc ochronę przed słońcem to ja polecam ich http://www.okienneozdoby.pl/ fajna jakość i bardzo pomocni sprzemierzeńcy w upalne dni. Kolenjna kawestia to design, jest naprawdę w czym wybierać, co jest dla mnie istotne.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2019, 19:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem - PCV. Mam u siebie i chwale sobie to rozwiania. Co do firmy to u siebie mam Drutex. Glownie ze wzgledu na dobre opinie wsrod znajomych, jak i w internecie. Moim zdaniem warto.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 listopada 2020, 05:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiecie co też miałem długi czas dylemat na jaki rodzaj okien się zdecydować, ale po konsultacji z przyjacielem który zna się na temacie postawiłem na standardowe okna PCV głównie dlatego, że w ofercie https://roro.com.pl/ znalazłem bardzo dobre okna PCV zarówno jeśli chodzi o jakość jak i o cenę. Mam nadzieję, że w przyszłości tego wyboru żałować nie będę ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2020, 06:01

Zgadzam sie: good 0 bad

dig this Bitniex

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2020, 07:20

Zgadzam sie: good 0 bad

click this link now Bitniex

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2020, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

look at more info Bitniex

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2020, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

their explanation Bitniex

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 328

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >