PAnele szklane zamiast płytek

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

11 lipca 2016, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy wam się podobają? Czy waszym zdaniem są praktyczne i gdzie swoje kupowaliście? Szukam teraz takiej firmy z okolic stolicy dla rodzicó, którzy robią remont kuchni. Podsunąłem im pomysł z panelami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2016, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się w ogóle nie podobają panele szklane. I wydaję mi się, że jednak płytki są bardziej praktyczne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2016, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Do kuchni to lepiej wykorzystać motyw starej cegły na ścianie. Można wykorzystać do tego kamień dekoracyjny. Rodzicom na pewno przypadnie do gustu.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2016, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

a moim zdaniem takie szklane panele fajnie pasują do kuchni i sa łatwiejsze w utrzymaniu

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2016, 21:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem są praktyczniejsze od płytek, o ile je ktoś z doświadczeniem robi. To szkło, więc super się czyści nawet jak ci keczup pryśnie. Nie ma fug, to też plus. No i plus taki, żę sobie nadruk można zrobić z jakimś zdjęciem eleganckim. Co do wykonawcy to moi rodzice sobie zamawiali w Fazie, to jest firma z Warszawy. Tu masz kontakt do nich, zadzwoń sobie 22 211 31 01

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2016, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

A weź sobie zerknij właśnie na tego rodzaju realizacja: http://www.siemieniako.pl/oferta/aran-acja-wn -trz-szk-o-na-cian Jak wam się podobają?? Właśnie mamy w odmu u siebie coś takiego i naprawdę zamiast płytek jest to praktyczne rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2016, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście uważam, że płytki, to płytki :) Ja mam w całym domu włoskie, matowe. Są doskonałe, wystarczy odkurzyć, przemyć mokrym mopem i gotowe. Bez polerowania, środków chemicznych. Bardzo się cieszę, że je znalazłam na sanpol.pl

Ten post był edytowany przez kate.m dnia: 23 września 2016, 11:36
Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2016, 14:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli tylko te dwie opcje wchodzą w grę, to również wybrałbym płytki z racji wyższej praktyczności w codziennym użytkowaniu, no chyba że mowa o desce z naturalnego drewna, wtedy to już zupełnie inna bajka, warto sprawdzić na www.Chene.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2016, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem zjawiskowe rozwązanie, na pewno lepsze od zwykłych płytek.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2017, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić do kuchni szkło laminowane. Wygląda bardzo fajnie, nowocześnie, a przy tym nie jest ciężko jeśli chodzi o utrzymanie czystości. Tego typu wykończenia na pewno warto zamawiać w tym zakładzie szklarskim http://zakladszklarski.com.pl/. Mają wiele rożnych rodzajów szkła.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >