Palenie papierosów?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

14 maja 2024, 16:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiem, że nie jest to zdrowe ale chcę rzucić palenie powoli. Co sądzicie na temat tego bym przestała kupować papierosy paczkowane i zaczęła skręcać je na własną rękę?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 maja 2024, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Przygotowywanie papierosów samodzielnie to doskonały sposób na oszczędzanie pieniędzy, wybieranie różnych rodzajów tytoniu, palenie mniej szkodliwych papierosów i bardziej ekologiczne podejście. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie kontrolę nad ilością i jakością palonych papierosów. Czy ktoś z Was kupował tytoń papierosowy w tym miejscu - https://tytonpapierosowy.pl/?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2024, 06:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Geometry Dash 3D - A single collision results in restarting the level from the beginning.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2024, 06:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Geometry Dash 3D - Some levels contain checkpoints that serve as respawn points.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1786 Grupa: Trudne tema... Zastanawiam się nad ujędrnieniem swojej skóry.
  • Gdzie kupujecie ubrania? Liczba postów: 355 Grupa: Trudne tema... Zmysłowa babydoll bielizna stanowi również doskonały prezent dla partnerki, podkreślając jej piękno i przynosząc do łóżka dodatkową dawkę romantyzmu. Wybierając...
  • Jak spędzasz swój wolny czas? Liczba postów: 75 Grupa: Trudne tema... W wolnym czasie układam puzzle. Mogłabym to robić całymi dniami. Ostatnio moja córka się też tym zainteresowała. Kupiłam jej puzzle obserwacyjne marki CzuCzu i....
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 329 Grupa: Trudne tema... Z tego co wiem, szukanie pomocy w leczeniu alkoholizmu jest kluczowe na drodze do wyzdrowienia. Dlatego ważne jest mówienie o https://alkodoktor.pl/ jako źródle...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 40 Grupa: Trudne tema... Zabawki dla dzieci powinny nie tylko sprawiać radość, ale także rozwijać. Warto postawić na zabawki kreatywne czy zabawki edukacyjne. Polecam sklep internetowy....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19230 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 169

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >