Podłoga na taras? To już nie problem!

« Powrót do artykułu: Podłoga na taras? To już... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

30 października 2013, 19:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Może jestem konserwatystą, ale i tak wolę położyć kostkę brukową, taka zaimpregnowana jest w stanie przetrwać wszystko. Będę impregnować środkiem teflonowym, od Bruk Betu już któryś rok z rzędu, na razie kostka nie zmieniła koloru, chociaż były zimy łagodniejsze i ostrzejsze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2013, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że kostka brukowa to świetne rozwiązanie. Sam mam u siebie na tarasie kostkę od Kost-betu i śmiało mogę powiedzieć, że jest to jeden z niewielu elementów domu, na który nie muszę narzekać!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2014, 19:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Obecnie beton może wyglądać jak drewno więc taras z kostki to świetne rozwiązanie też i moim zdaniem ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2014, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Qmpel miał taras wyłożony jakimiś takimi panelami, niby specjalnie do tego. Nie pamiętam nazwy. Super to wyglądało, ale do pierwszych podtopień. Także kostka byłaby barzdiej na miejscu. Sam teraz wykańczam dom i rozglądam się za ekipą. Dobre opinie mają ci brukarze, chyba się zdecyduję.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2014, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Zosia Samosia, a ty masz u siebie kostke na tarasie? jaka firma? i jaka kostka?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2014, 22:08

Zgadzam sie: good 0 bad

No mam pozbruk linea, fajna fajna ale jest tam taki wybór ze sama nie wiem czy dobrze ze akurat ten wybrałam :P może trzeba było lido albo cos jeszcze innego :P

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2014, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

ja tez sie zastanawiam nad linea, dzis widziałem na zywo a nie w katalogu, i przyznam ze prezentuje sie spoko

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2014, 20:42

Zgadzam sie: good 0 bad

No fajnie fajnie ale... inne też dobrze wyglądają, ciekawa jestem co im się najlepiej sprzedaje...

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2014, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Zosia Samosia napisał: Obecnie beton może wyglądać jak drewno więc taras z
kostki to świetne rozwiązanie też i moim zdaniem ;)


I ja mam kostkę na tarasie i bardzo mi sie to podoba :) Coś mniej więcej w tym stylu jak na 4. zdjęciu od końca w części "brukarstwo" - http://pol-bruk.org.pl/galeria.html . Dobrze sie prezentuje, nie niszczy-dla mnie extra rozwiązanie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 czerwca 2014, 23:56

Zgadzam sie: good 0 bad

A może kostka http://www.gramar-kostka.pl/ Ja mam i moim zdaniem wygląda dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 155

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >