Pomysł na aranżację łazienki

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

17 października 2017, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam pomysłu na aranżację łazienki w nowym mieszkaniu, zastanawiam się między wanna a prysznicem, oraz czy meble łazienkowe lepsze będa podwieszane czy stojace? doradzicie coś z własnego doswiadczenia?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2017, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem lepsze są podwieszane. Takie łatwiej się czyści.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 października 2017, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Popieram, podwieszane lepsze. A co do wanny czy prysznica to uważam, że przysznic zdecydowanie lepszy, szybszy, nawet mniej wody zużywa. Wannę jedynie może dodatkowo bym polecał jak masz miejsce w w łazience. Jak szukasz takich rzeczy do łazienki niedrogo to poszukaj tu https://www.lazienkaplus.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2017, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli nie ma miejsca, a jest taka potrzeba, to może wybrać opcję 2 w 1, czyli wanny z parawanem?

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2017, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie tak jak mówią moi przedmówcy również jestem zdania że meble podwieszane są dużo lepszym rozwiązaniem niż właśnie te tradycyjne stojące mam takie i takie także podwieszane są dużo lepsze. Jeśli chodzi o wannę czy prysznic to również wybieram prysznic ale ten z wysokim brodzikiem właśnie zerknijcie sobie na Lazienka Plus jest to właśnie taki największy salon online z takimi rzeczami

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2017, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Justyna94 napisał: Zdecydowanie tak jak mówią moi przedmówcy również
jestem zdania że meble podwieszane są dużo lepszym
rozwiązaniem niż właśnie te tradycyjne stojące mam
takie i takie także podwieszane są dużo lepsze. Jeśli
chodzi o wannę czy prysznic to również wybieram prysznic
ale ten z wysokim brodzikiem właśnie zerknijcie sobie na
Lazienka Plus jest to właśnie taki największy salon
online z takimi rzeczami


A dlaczego mówisz Justyna że wysoki brodzik jest dużo lepszym rozwiązaniem?? Mam niski i jest bardzo wygodny ani ja ani mój narzeczony nie narzekamy na niego. Zresztą wg mnie dużo lepiej się prezentuje ten z niskim brodzikiem

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2017, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

A masz dzieci?? Owszem mi też się bardziej podoba ten z niskim, albo bez brodzika. Fakt dużo lepiej wygląda kabina z niskim brodzikiem w łazience niż ta z wysokim brodzikiem no ale mam dziecko i niestety, ale nie mam możliwości wstawienia dodatkowej wanny i podczas kąpieli maluszka cała łazienka pływała w wodzie więc zdecydowaliśmy się z mężem na wymianę kabiny z wysokim brodzikiem i teraz nie ma problemu. Tamtą udało nam się odsprzedać także nowa została kupiona na LazienkaPlus i teraz wszystko jest ok

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2017, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszy pomysł to meble łazienkowe na wymiar. Firma http://gammameble.pl/ pojawiła się u nas, dokonali wszelkich pomiarów a następnie przedstawili swoje pomysły. Tym sposobem nasza łazienka została wspaniale zaaranżowana i jest równie atrakcyjnym pomieszczeniem, co pozostałe.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2017, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie lubię zbędnych mebli bo moim zdaniem to zagracanie łazienki. Ja mam małą łazienkę i wystarczy mi jedna szafka.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2017, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Lepsze są meble wiszące, bo dzięki nim łatwiej jest utrzymać czystość na podłodze. Dodają też wnętrzu lekkości. Meble stojące tylko wtedy, gdy styl wnętrza będzie tradycyjny, a meble stylizowane. Wanna czy prysznic? Jeśli jest to poważny dylemat, to zgadzam się z jednym z przedmówców i tez sugeruję 2w1 -wannę z parawanem.

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Macie jakąś sensowna pracownie projektową w Siedlc... Liczba postów: 3 Grupa: Ekspert ara... These days, we frequently engage in basketball legends play. This is due to the fact that our children are now older.
  • Sprawdzony stolarz Szczecin Liczba postów: 3 Grupa: Ekspert ara... run 3 The site is very remarkable, and I eagerly anticipate reading about it whenever I have the opportunity. Additionally, your blog is out of this world, and...
  • Meble kuchenne na wymiar Liczba postów: 69 Grupa: Ekspert ara... Ja najbardziej kocham to, że zrobiłam 5 palnikowa płytę gazowa, pod nią szuflady i obok małe cargo na przyprawy. Dzięki temu mam zawsze porządek. W szufladach t...
  • Jaka podłoga do salonu Liczba postów: 262 Grupa: Ekspert ara... Ja bym raczej postawiła na podłogę drewnianą. Takie podłogi są przede wszystkim eleganckie i ponadczasowe. Na stronie https://wroclaw-podlogi.pl/podlogi-drewn ia...
  • Kuchnia w bieli Liczba postów: 272 Grupa: Ekspert ara... Moja rada po doświadczeniach z kilkoma stolarzami, ogólnie pozytywnych, ale jedno wręc przeciwnie. Szukaj sprawdzonego polecanego stolarza, bo to akurat branża,...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 244

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >