Pomysł na kuchnie?

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

15 grudnia 2014, 16:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Kuchnia od zawsze była ważnym miejscem dla każdego z domowników. To w niej tętni życie, przygotowujemy posiłki, przyjmujemy gości, wspólnie spędzamy czas. Dlatego też warto urządzenie kuchni powierzyć prawdziwemu specjaliście, który indywidualnie stworzy projekt dostosowany właśnie do Twoich potrzeb. Tym bardziej, że to zakup na kilkanaście lat. Takiego profesjonalistę można poznać po tym, że zanim zacznie projektować, porozmawia czego potrzebujesz, jak chcesz kuchnię używać. Wzornictwo można skopiować, technologię można kupić, ale nic nie zastąpi 70 lat tradycji produkcji kuchni, dlatego jeżeli chcesz mieć święty spokój polecam WFM KUCHNIE www.wfm-kuchnie.pl
Salony są w różnych miastach w całym kraju. Mają nowoczesne i modne wzornictwo – aż chce się przebywać w takiej kuchni. Jakość idealna przy 5-letniej gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 grudnia 2014, 17:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wyobrażam sobie nowoczesnej kuchni bez mebli na wymiar.

http://www.decoroom.eu/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lutego 2015, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

W każdej kuchni nie może zabraknąć ciekawych i oryginalnych dodatków czy ozdób,akurat na naszej stronie www.DoOzdabiania.pl znajdziecie ich szeroki wybór,zapraszamy serdecznie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2015, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli zależy Ci na kuchni tradycyjnej, nawiązującej do wystroju całego mieszkania, a jednocześnie z elementami nowoczesnymi, możesz zdecydować się np. na meble o drewnianych frontach, ale gładkich powierzchniach i minimalistycznym wzornictwie. Do tego blaty, które będą pasować do takiej fuzji klasyki z nowoczesnością, na przykład w delikatnym piaskowym kolorze – coś w tym stylu: http://www.technistone.com/pl/nobletroya-pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2015, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze wiedzieć :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2015, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Kuchnia to serce domu więc musi się dobrze prezentować. Mi się podobają kuchnie w jasnych aranżacjach, mój faworyt na zdjęciu poniżej :)
Źródło zdjęcia: http://www.forte.com.pl/meble/kuchnie.html

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2015, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ladna kuchnia, podobne są w ikei, sami mamy podobna... juz mielismy zamawiac gdzie indziej ale znalezlismy idealną wlasnie w katalogu ikea... Polecam zakupy przez zewnętrzną firmę, super sprawa bo pojadą i zrobią dokładnie takie zakupy w ikea jak chcecie a oszczedzacie przy tym duzo czasu:)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2015, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Kuchnia piękna, tylko... nie do mieszkania, ale do domu i to dużeeeego.
Ale do małych też można coś znaleźć :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2015, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Kuchnia przede wszystkim musi być ergonomiczna. A styl w jakim zostanie zachowana jest indywidualny. Do każdego typu kuchni można zastosować ciekawe dekoracje. Sztukateria wewnętrzna idealnie się wpiszę w każdą stylistykę :) Różnorodne elementy i ich kształty wzbogacą pomieszczenie i nadadzą mu indywidualnego charakteru i stylu.
Listwy sufitowe ozdobią przeważnie pusty sufit, listwy ścienne na pustą ścianę w połączeniu z obrazami, zdjęciami czy innymi dekoracjami od razu zmienią jej wygląd. Dodatkowo nadadzą nutki elegancji. Można zastosować panele dekoracyjne 3D, które nietuzinkową rzeźbą również wyeksponują pomieszczenie. Elementy sztukaterii można malować co jest bardzo dużą zaletą.



Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2015, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam kuchnie z kuchnie Molto - bardzo fajnie zrobili, solidne wykończenie...a najfajniejsze było to że miałam wizualizację i wiedziałam jak będzie to wszystko wyglądać!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble kuchenne na wymiar Liczba postów: 67 Grupa: Ekspert ara... Ja najbardziej kocham to, że zrobiłam 5 palnikowa płytę gazowa, pod nią szuflady i obok małe cargo na przyprawy. Dzięki temu mam zawsze porządek. W szufladach t...
  • Jaka podłoga do salonu Liczba postów: 262 Grupa: Ekspert ara... Ja bym raczej postawiła na podłogę drewnianą. Takie podłogi są przede wszystkim eleganckie i ponadczasowe. Na stronie https://wroclaw-podlogi.pl/podlogi-drewn ia...
  • Kuchnia w bieli Liczba postów: 272 Grupa: Ekspert ara... Moja rada po doświadczeniach z kilkoma stolarzami, ogólnie pozytywnych, ale jedno wręc przeciwnie. Szukaj sprawdzonego polecanego stolarza, bo to akurat branża,...
  • Czy ręczniki w hotelu powinny być jednocześnie ozd... Liczba postów: 17 Grupa: Ekspert ara... Zadbaj o to, by Twoja sypialnia stała się prawdziwą oazą spokoju i relaksu. Na https://estilex.pl/ znajdziesz pościele i prześcieradła, które zapewnią Ci maksy...
  • Malowanie mebli sosnowych Liczba postów: 15 Grupa: Ekspert ara... Interior ideas are always creative to bring comfort to everyone. It's like me playing stumble guys, so much fun

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 132

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >