Problem alkoholowy - jak walczyć?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

17 października 2016, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć, od kilku lat walczyłem z zaawansowanym alkoholizmem. Próbowałem wielu metod, terapii i odwyków. Mogę powiedzieć dużo dobrych i złych rzeczy o metodach z których korzystałem, natomiast z czystym sumieniem mogę polecić stronę http://www.alkoholizmterapia.pl, która pomogła mi wyjść z nałogu. Od pół roku nie piję i bywają ciężkie momenty, ale wierzę że już nigdy tego nie tknę. Trzymajcie kciuki. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2016, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak walczyć? Skutecznie. Trzeba wyznczyć sobie jakiś cel :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 listopada 2016, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Strona pomaga ale rodzina, znajomi chyba też?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 listopada 2016, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Poczytaj tutaj proszę: jak rzucić palenie główny temat artykułu to papierosy ale tylko dlatego, że to przykład uzależnienia. Podana metoda działa również na alkohol, narkotyki leki słodycze itp. Działa dlatego, że oddziałuje na ośrodek w mózgu odpowiedzialny za odczuwanie pociągu do używki.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2016, 17:29

Zgadzam sie: good 0 bad

najpierw to sam uzależniony musi zdać sobie sprawę z tego, że ma poważny problem i musi chcieć z tym walczyć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 grudnia 2016, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, z mojej strony polecam http://www.osrodekuzaleznien.pl - sam korzystałem z usług tego ośrodka i polecam z całego serca. Profesjonalne podejście i naprawdę dobrzy specjaliści.

Ten post był edytowany przez tadekburdzy dnia: 20 grudnia 2016, 15:10
Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2016, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba przede wszystkim chcieć...

Zgłoś | Cytuj | Link

13 stycznia 2017, 08:09

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie, bez tego ciężko wyjść z nałogu.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2017, 20:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Super ;) Dzięki wielkie za wszystkie porady :) Na pewno mi się przydadzą :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2017, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej z pomocą specjalistów i rodziny, która będzie wspierać w walce z chorobą. Trzeba znaleźć sobie motywację, aby pokonać uzależnienie i mieć bardzo silną wolę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Baterie kuchenne Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... Jaki sklep z wyposażeniem do kuchni możecie mi polecić? projekty domów do zabudowy bliźniaczej
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1686 Grupa: Trudne tema... Niesamowicie wartościowe informacje znajdziecie odwiedzając stronę https://huhtamaki-outlet.pl/catering-die tetyczny-dla-zdrowego-stylu-zycia/
  • Sposób na zdrowie Liczba postów: 414 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o swoje zdrowie? projekty domów do zabudowy bliźniaczej
  • samochód nowy czy używany Liczba postów: 576 Grupa: Trudne tema... Jakie macie zdanie na temat samochodów elektrycznych? projekty domów do zabudowy bliźniaczej
  • nauka Liczba postów: 85 Grupa: Trudne tema... Osobiście mogę powiedzieć że nauka języka angielskiego jest dużo łatwiejsza jeśli otrzymujemy pomoc dostosowaną do naszych wymagań i obecnych umiejętności. Jedn...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 405

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >