Program do fakturowania

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

14 grudnia 2015, 21:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z przedmówczynią - AlaKolibe Sama pracuje w biurze rachunkowym gdańsk i z doświadczenia wiem jak często moi klienci popełniają błędy w fakturowaniu. 2-3 faktury dziennie to 40-60 w miesiącu. U nas poprowadzenie księgowości wyceniane jest na podstawie ilość wystawianych / otrzymywanych faktur vatowskich. Mieścisz się w przedziale w którym koszt poprowadzenia księgowości Twojej firmy, wyniósłby 200zł miesięcznie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 grudnia 2015, 22:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Rzetelna Księgowa napisał: Zgadzam się z przedmówczynią - AlaKolibe Sama pracuje w biurze rachunkowym
gdańsk
i z doświadczenia wiem jak często moi klienci
popełniają błędy w
fakturowaniu
. 2-3 faktury dziennie to 40-60 w
miesiącu. U nas poprowadzenie księgowości wyceniane jest
na podstawie ilość wystawianych / otrzymywanych faktur
vatowskich. Mieścisz się w przedziale w którym koszt
poprowadzenia
księgowości
Twojej firmy, wyniósłby 200zł
miesięcznie.

O to tanio macie. W w którym miejscu w Gdańsku jest ta księgowość?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 grudnia 2015, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Weart napisał: Użytkownik Gość: Rzetelna Księgowa
napisał:
Zgadzam się z
przedmówczynią - AlaKolibe Sama pracuje w biurze rachunkowym gdańsk i z doświadczenia wiem jak często moi klienci

popełniają błędy w

fakturowaniu
. 2-3 faktury dziennie to 40-60 w

miesiącu. U nas poprowadzenie księgowości wyceniane jest

na podstawie ilość wystawianych / otrzymywanych faktur

vatowskich. Mieścisz się w przedziale w którym koszt

poprowadzenia

księgowości
Twojej firmy, wyniósłby 200zł

miesięcznie.


O to tanio macie. W w którym miejscu w Gdańsku jest ta księgowość?

To jest Gdańsk Wrzeszcz na kochanowskiej. Na stronie masz adres.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2016, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o fakturowanie w małej firmie to Symfonia Start ma bardzo fajne rozwiązanie. 2 lata korzystałam z ich oprogramowania, ale teraz korzystam z oprogramowania do pełnej księgowości. Licencja nie jest droga także nie jest to mocne obciążenie dla funduszy firmowych, a program bardzo płynnie działa.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2016, 20:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Symfonię kupiłem ponad 20 lat temu. Służyła mi wyłącznie do wystawiania faktur. Wówczas był to jeden z nielicznych programów księgowych przystosowanych do Windowsa, bo większość była oparta o DOS. Jednak od kilku lat przerzuciłem się na śmiesznie tanią MK Rzeczpospolitej. Ten program zawiera nie tylko fakturę, ale i płace, obsługę ZUS, e-deklaracje i co najważniejsze magazyn. Taki sam program symfonii kosztuje 40 razy drożej. Do tego obsługa jest taka że jak zmieniasz komputer lub program operacyjny to każą ci kupować następną nową wersję jakbyś do nich przyszedł po raz pierwszy z ulicy. Przynajmniej do niedawna tak u nich było. Przykładowo program do PiT na ten rok transmitujący wszystkie dane, zaliczki, wpłaty do ZUS kosztował mnie 6 złotych.
Myślę że dobrze znam się na księgowaniu, jednak w tym roku zastanawiam się czy nie skorzystać z biura rachunkowego. Wymiana pracowników w urzędach przeraża mnie. Oni się na niczym nie znają. Wyglądają jak ludzie z łapanki. Co będzie jak dostaną rozkaz by znaleźć ten należny VAT który według rządu gdzieś zaginął. Przecież oni będą teraz wymyślać co się da by nas karać.
Na wszelki wypadek zacząłem już szukać biur podatkowych które przeprowadzają audyt prawno-finansowy . Chodzi o to by zatrudniali nie tylko biegłych rewidentów, ale również prawników z prawa gospodarczego i podatkowego. Taką firmą jest na przykład BDB AGOS .

Ten post był edytowany przez wizjer dnia: 21 stycznia 2016, 20:37
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2016, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście testuję program Finka, http://finka.pl. Pomagam w działalności gospodarczej dwóch zaprzyjaźnionych osób. Ścisłe umysły, ale przerosło ich to, co jest potrzebne w codziennej biurokracji. W Fince jest przejrzysta księga podatkowa, ewidencja przychodów, programy do fakturowania. Jak dla mnie były to rzeczy niby znane, ale kiedy trzeba było je zastosować w praktyce, zaczęły się schody.

Ten post był edytowany przez Premix dnia: 25 stycznia 2016, 09:18
Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2016, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Program do rozliczania faktur to jedno, ale trzeba rozliczyć działalność firmy. Może w tym pomóc darmowy program do rozliczenia PIT czyli http://abc-podatki.pl/pity-2016/ Jest to program do rozliczenia przez internet. Bardzo prosty w obsłudze. Ponadto znajdziecie tu wszystkie dodatkowe informacje potrzebne do prawidłowego rozliczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2016, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak chcesz mieć robotę dobrze zrobioną to wydaje mi się, że warto postawić na specjalistów. Poprzeglądaj strony z ofertami i poradami, bo to też ważne. Mówię o czymś takim jak na stronie http://taxcare.pl/od-poczatku-wrzesnia-sprawy -podatkowe-i-zusowskie-przedsiebiorca-zalatwi-w-dowolnym-urz edzie-skarbowym ogarniają robotę i nie są drodzy.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2016, 17:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o fakturowanie to u mnie w firmie niewiele ich wystawiamy, dlatego wybierając narzędzie kierowałem się tańszym rozwiązaniem. Korzystam z Symfonii Start Faktura i na daną chwilę oprogramowanie się sprawdza jak najbardziej.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2016, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie najlepszy jest program do fakturowania magfirma.pl wspomaga również zarządzanie małą firmą. Łatwy i prosty oraz w chmurze.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Samodzielne pozycjonowanie Liczba postów: 118 Grupa: Trudne tema... Z jakiej formy reklamy korzystacie i dlaczego? meble warsztatowe beta
  • Butik z ubraniami Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Cześć, Ostatnio było kilka pytań o dobre sklepy z ubraniami, a że moja kobieta miała urodziny i chciałem jej zrobić prezent i tutaj polecam Wam butik https://lu...
  • Palenie papierosów Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... Badania wykazały, że ludzie, którzy samodzielnie robią papierosy, często mają większą świadomość dotyczącą intensywności i smaku ich palenia. Osoby te są bardzi...
  • Uniwersalna i oryginalna dieta Liczba postów: 471 Grupa: Trudne tema... U mnie w diecie nie może zabraknąć pokrzywy, uważam, że ma na mnie doskonały wpływ.
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 262 Grupa: Trudne tema... Z tego co wiem, szukanie pomocy w leczeniu alkoholizmu jest kluczowe na drodze do wyzdrowienia. Dlatego ważne jest mówienie o https://alkodoktor.pl/ jako źródle...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >