Projekt domu z poddaszem, z falą

« Powrót do grupy: Projekty domów

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

1 marca 2012, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale fikuśny! hehehe wygląda jak domek z jakiejś bajki, idealny dla krasnoludków :D wygląda jak dom z muchomora :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2014, 00:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jest tak źle. Mi się podoba. Tutaj http://www.mgprojekt.com.pl też jest ciekawy wybór różnorodnych projektów. Jeśli nie podoba Ci się ten konkretny to może w MG Projekt znajdziesz coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2015, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie projekty wyglądają bardzo obiecująco. Możne znajdę tam coś dla siebie! :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2015, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawy, taki inny :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2015, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Przecież takich projektów to jest całkiem mnóstwo mi zdecydowanie bardziej podobają się nowoczesne projekty domów jednorodzinnych z kilku powodów. Główny to chyba mój jakiś tam snobizm, który mówi, że nie chcę mieszkać w domu w jakim mieszkają wszyscy dookoła, chce się wyróżniać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2015, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz jest tyle gotowych projektów, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. I są dużo tańsze niż projekty zrobione przez architekta na indywidualne zamówienie. Mnie bardzo przypadł do gustu taki domek http://www.dobredomy.pl/projekt/kordelia/ Wielkość odpowiednia i bardzo funkcjonalny.
Można tam również zakupić do projektu kosztorys.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2015, 01:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżdżę trochę po kraju i już mi się opatrzyły te kolumienki i dodatkowe daszki. Zdecydowaliśmy się z żoną na prostą bryłę i dwuspadowy dach. Mam nadzieję, że od razu krajobraz będzie się inaczej prezentował. Dla mnie tylko biały tynk i szary dach. I jeszcze trochę drewna tak jak http://www.e-domy.com.pl/z_dwuspadowym_dachem .html

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2015, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak jest ze zużyciem energii potrzebnej do ogrzewania tych domów?

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2015, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zwolennikiem nowoczesnych projektów, proste bryły, duże oszklenia. Wybudowałem dom parterowy z poddaszem, dach czterospadowy prosty, bez żadnych fal, lukarn, udziwnień. W salonie mam dwie ściany całkowicie oszklone, widok jest piękny. Trzeba uważać z kupnem projektu, dokładnie wszystko sprawdzić z warunkami, ja się pospieszyłem i kupiłem projekt, który nie spełniał warunków, jak się okazało był za dużo, razem z garażem i musiałem sprzedać połowę taniej i kupić nowy. Ale cóż człowiek uczy się na błędach.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2015, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja lubię tradycyjne, klasyczne domki. Mówcie, co chcecie, ale mnie się po prostu takie podobają :) Symetryczna budowa, dwuspadowy dach najlepiej i jakaś ładnam, falująca ceramika, np. portugalka.

Mam najładniejszy dom w Warszawie chyba właśnie dzięki tej dachóweczce. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >