Projektowanie wnętrz biur

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

12 września 2017, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem Ci, że sam się zaskoczyłem, ale wcale to nie jest takie drogie. Poza tym oszczędza tyle roboty, że to jest szok. Żadnego opróżniania pokoju nie musisz robić. Tyle co kwiatki wynieść i odsunąć rzeczy które są tuż przy ścianie. No i przede wszystkim nic nie przycinasz na miejscu, nie robisz żadnego frezowania jak przy płytach, nie ma więc tego pyłu i bajzlu naokoło.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2017, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale to pewnie zależy od metrażu nie? Ja mam mieszkanie z pokojami około 20m2. Ale i tak chyba wolałbym to zrobić tylko w jednym pokoju i kuchni. To razem jakieś 34m2.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2017, 15:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie najbardziej się podoba to, że cały montaż trwa kilka godzin. W takim zwkłym pokoju z czterema narożnikami wystarczy że wejdą rano i w ciągu dniówki się wyrobią. No chyba, że masz jakieś specjalne zamówienia czy coś:P

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2017, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze wiedzieć, że to tak krótko. Ja myslałem, że z tydzień trzeba liczyć :P Czyli dwa pokoje spokojnie w dwa dni zrobią? Jeszcze muszę znaleźć jakiś salon partnerski w Katowicach

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2017, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w Kato jest centrala DPSu, ale jakbyś potrzebował, to jeszcze tu możesz poszukać salonów http://www.dpsceilings.com/en/distributors-1,1/#kont

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2017, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat sam projekt biura to jedna rzecz, natomiast drugą kwestią jest jego wyposażenie w odpowiednie meble, a akurat od tym katem możemy pomóc i doradzić na KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2017, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy mógłby mi ktoś pokazać jak wyglądają te sufity napinane? Tego jest tak dużo rodzajów czy ja nie umiem szukać?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2017, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja miałem szczęście bo projektantką jest moja znajoma i zrobiła mi to za free..no moze za dobrą flaszkę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2017, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Sufity napinane są w różnych rodzajach. Są takie z nadrukiem, są transparentne, z podświetleniem, matowe, błyszczące, lustrzane itp. Różne kształty i w ogóle. Jak chcesz zobaczyć, jak to może wyglądać, to sobie zajrzyj na http://sufitowo.pl Tam są realizacje w mieszkaniach, firmach itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2017, 17:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukujesz sprawdzonych, trwałych i niezawodnych okien do swojego domu? Wybierz okna http://sash-windows.biz, łączące w sobie estetykę, funkcjonalność oraz świetny wygląd. Okna dostępne są w wersji drewnianej lub plastikowej, a szeroki wybór modeli gwarantuje, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też