Projektowanie i aranżacja wnętrz - architekt wnętrz

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

2 czerwca 2021, 19:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli wyjątkowe propozycje dekoracji ściennych to tutaj zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na obrazy w takich motywach, jak - Fototapety Mapy Świata które prezentują się świetnie i stylowo dopełniają wnętrze zgodnie z tym jak to wszystko sobie rozplanowaliście. Mam nadzieję, że trochę fajnych motywów do swojego wnętrza znajdziecie w SW-Decore ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 czerwca 2021, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
Aby wnętrza były estetyczne i praktyczne, warto zastanowić się nad tym, czego oczekujemy. Wiele porad, inspiracji, zdjęć i sugestii dotyczących aranżacji wszystkich pomieszczeń można znaleźć na stronie https://www.sniezka.pl/poradniki/. Korzystając z takich inspiracji możemy pokusić się o samodzielnie wykończenie wnętrz lub też skorzystanie z pomocy projektanta, który pomoże przełożyć nasz pomysł na konkretny projekt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2022, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo polecam super firmę www.architetto.pl Współpracowałam z nimi i jestem ogromnie zadowolona, są profesjonalni, fantastycznie potrafią dostosować cały projekt pod wymagania klienta. Wszystko sprawnie jest wykonywane i finalnie pięknie wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 275

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >