Przydomowa instalacja gazu płynnego – z jakich elementów się składa?

« Powrót do artykułu: Przydomowa instalacja gazu płynnego –... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

23 marca 2016, 19:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak to wygląda. Ja korzystam z dostawcy AmeriGas juz ponad rok, nigdy żadnych problemów, dostawy zawsze na czas jest wygodnie i komfortowo a w domu ciepło.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2016, 07:27

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak myślisz jak wygląda sytuacja kiedy ktoś ma stary dom i jak do tej pory był węgiel?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 września 2016, 07:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że najlepiej będzie jak skontaktujesz się z Amerigasem i oni już ci podpowiedzą co zmienić, i jak u Ciebie będzie najkorzystniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2016, 06:48

Zgadzam sie: good 0 bad

W takiej sytuacji tez nie ma problemu większego. Ale kontakt z Amerigasem polecam. Skontaktuje się z Toba bezpośrednio ich konsultant i wszystko ustalisz.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2016, 06:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za odpowiedzi. Już prace na finiszu i ten sezon będziemy grzać gaz płynnym. Mega wygodna opcja w porówaniu z grzaniem węglem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 października 2016, 06:49

Zgadzam sie: good 0 bad

To na pewno. A już grzejecie bo ja niedawno zacząłem dopiero, wrzesień nas ładnie po-rozpieszczał.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2016, 06:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomocny artykuł. Przynajmniej wiadomo co do czego, i czego sie można spodziewać. Mi tego brakowało na początku. Ale obecnie juz kolejny sezon grzejemy gazem i mamy umowę ze wspominanym tu amerigasem, lepiej wybrać nie mogliśmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2016, 19:38

Zgadzam sie: good 0 bad

tak, warto wiedzieć co trzeba i na co zwrócić uwagę, ale tak naprawdę współpraca z Amerigasem ten ciężar z nas zdejmuje - oni bardzo dużo pomagają i załatwiają

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2016, 19:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja Amerigas polecam. Gaz jest świetnej jakości od nich, poza tym płacę za realne zużycie, no i każdorazowo przy dostawach mam sprawdzany zbiornik.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2016, 23:46

Zgadzam sie: good 0 bad

i sprawdzają też wszystkie zawory czy są szczelne i zabezpieczone, ważne bo u innych dostawców lub jak masz swój zbiornik, musisz samemu takie kontrole zamawiać

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 98

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >