Salon typu loft.

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

14 kwietnia 2014, 16:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Salon typu loft nie jest zbyt popularny i jest problem z aranżacją. Spora przestrzeń bez ścianek, sprawia wrażenie otwartej przestrzeni. Potrzebne są tu nietypowe pomysły

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2014, 17:02

Zgadzam sie: good 0 bad

przede wszystkim potrzebne są przestrzenie.


_______________________
tapety materiałowe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2014, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda takie salony to imponująca przestrzeń, wyjątkowy klimat oraz nietuzinkowe dodatki. Ceglane ściany lub ich imitacja, betonowe wylewki lub proste deski podłogowe odgrywają bardzo ważną rolę. Typowe dla loftów są wysokie okna i przeszklone dachy. Ze względu na wysokie sufity można zastosować lampy wiszące z dużymi kloszami. Praktycznie rozstawione designerskie meble dopełniają całość aranżacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2014, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Mimo wszystko salony takie nie są dość popularne, większość inwestorów wybierających projekt chce jednak wykorzystać przestrzeń nad salonem i robią tam jakieś pomieszczenie. Ciężko w sieci o jakieś aranżacje, ale można z pewnością zaszaleć i zastosować jakieś efekty dekoratorskie i podświetlić odpowiednio.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6399 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.
  • Farby Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Takich sklepów jak wrzuciliście, czyli sklepów oferujących dosłownie wszystko - jest cała masa. Teoretycznie wygląda to fajnie, bo masz wszystko w 1 miejscu, al...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 269

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >