Ściana, jak ekran kinowy - robimy kino domowe w salonie

« Powrót do artykułu: Ściana, jak ekran kinowy -... | « Powrót do grupy: Wnętrza

2 stycznia 2020, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
Aranżując wnętrze z przeznaczeniem na kino domowe warto pamiętać również o estetycznej i ciekawej dekoracji reszty ścian. O ile w przypadku ściany, na którą będzie padał obraz najlepiej sprawdzi się gładź, o tyle resztę możne designersko udekorować np. stylizowanymi płytkami klinkierowymi z kolekcji King Klinker. Oferujemy kolekcje klasyczne i nowoczesne, wśród których znajdują się płytki zarówno gładkie, jak również posiadające różną charakterystykę lica i jego formę. Po szczegółowe informacje zapraszam na stronę internetową http://kingklinker.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2020, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak będziecie szukali do swojego domu kina domowego, to myślę że warto sprawdzić ofertę producenta STX u którego znajdziecie wiele świetnych propozycji jak STX KD - Electrino 150 7.1 który pozwoli Wam cieszyć się oglądaniem filmów i słuchania muzyki z wysoką czystością dźwięku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2020, 21:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
Podstawą przy aranżacji ściany pod użytkowanie np. projektora jest zastosowanie odpowiedniej gładzi, która pozwoli uzyskać równą, gładką i śnieżnobiałą powierzchnię. Rekomenduję gładź Śnieżka Acryl-Putz® ST10 Start. Jest ona bardzo łatwa w urobieniu i aplikacji, dobrze trzyma się podłoża, podczas szlifowania nie rozwarstwia się. Można nią uzupełniać ubytki o głębokości do 3 centymetrów bez obawy o powstawanie pęknięć

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2020, 09:13

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii warto wziąć pod uwagę ofertę producenta STX. Sam kupiłem u nich kino domowe oraz kolumny stereo Graviton 250 i jestem bardzo zadowolony z tego jak grają, jak są wykonane i jednocześnie z samej ceny. Pozdrawiam i oczywiście dobrych decyzji zakupowych życzę!

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2022, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie to można znaleźć dobrą firmę, która podłączy cała instalację tak, żebyśmy mieli kino w domu i to takie prawdziwe. U mnie w piwnicy było jedno duże pomieszczenie i zrobiłem tam mini kino z fotelami. Atrakcja super dla dorosłych jak i dzieci :) Musiałem zamówić specjalny montaż instalacji i zrobiła to firma https://www.avnova.pl/oferta

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2022, 05:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Profesjonalne kino domowe możesz zamówić tutaj https://www.premiumsound.pl/. My chcemy skorzystać z tej oferty, marzy nam się w salonie wielki telewizor i odpowiednie nagłośnienie. Kochamy oglądać filmy z dźwiękiem dobrej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19170 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 200

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >