Ściana jako kolorowanka dla dziecka?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

17 września 2010, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio dość często spotykam się z propozycją wystroju pokoju dziecka z zaopatrzeniem go w jedną ścianę wyłożoną tapetą z konturami np. kwiatów, czy motyli, specjalnie po to, aby dziecko mogło samo pomalować obrazek. Co o tym myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2010, 02:17

Zgadzam sie: good 0 bad

a czy ta tapeta z konturami jest zmywalna?bo jak dziecko pomaluje te obrazki to co dalej? pozostanie tak nabazgrane? wiem, że można kupić jakieś specjalne tapety, po których dziecko może malować, a potem to się łatwo zmywa, żeby maluch miał nowe płótno ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 września 2010, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie o tym pierwszym też pomyślałam. Czy może są one zmywalne, bo uważam za problem, zamalowanie ich przez dziecko (a ich dzieła, choć cenione, to... lepiej nie uwieczniane w ten sposób przy najmniej do następnego malowania, czy tapetowania ;) ). Myślałam, że może takie obrazki do zamalowania są zmywalne. Swoją drogą, może lepiej kupić taką bez kontur, ale zmywalną? A czy wszystko na pewno da się z nich zmyć?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2010, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

mój mały ostatnio urządził sobie kolorowanie ścian w pokoju, piękna abstrakcja zdobi teraz jego pokój do następnego malowania ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2010, 22:40

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myślicie o takim rozwiązaniu: szafa, która jedno skrzydło ma całe z tablicy do pisania? :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2010, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc dla dziecka taka tapeta będzie atrakcją ale tylko przez jakiś czas. Nie ma szans aby uniknąć pomalowanych ścian czy mebli. Taka jest natura dziecka i na siłę jej nie zmienisz.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2010, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc to nie wiem czy to będzie dobrym pomysłem. dzieci mają tak że jak im się pozwoli na trochę to chcą więcej bo przecież w miarę jedzenia apetyt rośnie. Teraz zakładając taką tapetę dziecko maluję swoje ściany, ale nie wierze że zakończy się na malowaniu samej ściany, później pójdą w ruch meble, ściany w salonie, kuchni, łazience dzieci niestety tak mają.Zam z własnego doświadczenia

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2010, 00:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wiem, że jak kupiłabym swojemu dziecku szafę z tablicą i wytłumaczyłabym, że to jest jego miejsce pracy, że tylko tu może wykazywać się artystycznie to wiem że by posłuchał. Zawsze wszystko rozumie.... to mnie samą zaskakuje... to kwestia wychowania..

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2010, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Szafa z tablicą to bardzo dobry pomysł, miałam okazję zobaczyć jedną z tych szaf. Zastanawia mnie tylko dlaczego tablice montowane są pionowo, a nie poziomo? Przy pionowym montażu dziecko wykorzystuje tylko częśc tablicy, reszta jest za wysoko.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2010, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Taka zmywalna tapeta byłaby naprawdę fajnym rozwiązaniem, a ile zabawy by przy tym było. Mój synek był niesamowicie zadowolony, że mógł sobie swoje dłonie w farbie odbić na ścianie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 295

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >