Sklep budowlany a program lojalnościowy

« Powrót do grupy: Trudne tematy

2 stycznia 2021, 16:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolega ma sklep budowlany, czasami pomagam mu w zamówieniach w hurtowniach i staram się mu doradzać. Piotrek ma wielu stałych klientów i ze względu na to, że ma fajne ceny i duży asortyment chciałem pomóc mu się bardziej wypromować lokalnie. Przyszła mi na myśl opcja programów lojalnościowych. Może gdyby taki program wdrożyć to klienci chętniej by do niego zaglądali? Co sądzicie, czy w handlu budowlanym się opłaca? Znacie kogoś kto to robi albo pomoże zrobic?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 stycznia 2021, 07:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Słuchaj duże sklepy budowlane mają programy lojalnościowe, więc dlaczego Twój kolega miałby ich nie wdrożyć. Osobiście sam należę do programów dwóch dużych sklepów i fajne zniżki można tam dostać. Jednak ja z tych dużych firm uciekam i osobiście wolę robić zakupy na budowę w mniejszych sklepach. W marketach budowlanych jest wiecznie zamieszanie, wiele razy czekałem na produkty, ktorych np. nie ma i nie będzie, a nikt mnie o tym nie poinformował. Dlatego u mnie w miejscowości jest gość, do którego jeżdzę po towar. Sam z nim kiedyś rozmawiałam o programie lojalnościowym, bo jednak tych klientów się troche u niego przewija. Poleciłem mu firmę https://i360.com.pl/, która się tym zajmuje. Moja żona pracuje w firmie, którą i360 obsługuje w zakresie programów lojalnościowych, a także motywacyjnych wewnątrz. Może też skontaktuj się z nimi i popytaj o wszystko, co chcesz wiedzieć ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 stycznia 2021, 18:01

Zgadzam sie: good 0 bad

W biznesie ważne jest teraz stosowanie nowoczesnych metod marketingowych. Trudno jest zatrzymać i przyciągnąć klienta jednym programem lojalnościowym

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2021, 16:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Sklep budowlany https://smolnik.com.pl/ odpowiada za zaopatrzenie nas w najwyższej klasy, szeroki asortyment. Z odpowiednim wyposażeniem mogliśmy natychmiast ruszyć do budowy domu!

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2021, 07:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.domwpiance.com.pl/, która oferuję ocieplenie poddaszy pianką. Firma oferuję również izolacje natryskowe Wrocław.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18525 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 58

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >