Stara cegła na ścianie

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

3 kwietnia 2013, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie, zależy co kto lubi, ja osobiście wolę inne wnętrza i sama bym sobie cegły nie zrobiła, ale całkiem nieźle się to nawet prezentuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 kwietnia 2013, 19:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Cegła faktycznie robi efekt, ale trzeba uważać aby nie przesadzić. Tutaj jest fajny artykuł na ten temat

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2013, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne rozwiązanie, które kiedyś na stronie jednej z firm , która tez tu się pojawia (decoroom) podpatrzyłem i u siebie wykorzystałem.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2013, 18:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Stara cegła na ściane to dobry pomysł,ale pod warunkiem że obok mamy kominek,można powiedzieć że fajnie byłoby obudować cegłą właśnie kominek. Bo na samej ścianie może stracić swój urok.


www.Goliat-Importer.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2013, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja żona ostatnio wpadła na pomysł, żeby zrobić coś takiego w salonie ;)
Ostatnio ma w głowie całe mnóstwo ciekawych pomysłów. Jednym z nich były na przykład naklejki na szyby - zamówiła w sieci kilka wzorków i prezentują się całkiem fajnie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 czerwca 2013, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie do każdego wnętrza się nadaje takie wykończenie. Możesz niechcący osiągnąć zbyt surowy albo niedbały efekt.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2013, 20:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zrobiłem sobie w salonie taką ścianę: https://www.dropbox.com/sh/00xww1m6bhqelgv/ZnCJ361zxn#/. Cegła XIX wiek, belki/półki z rozbiórki pruskich domów na mazurach, deska podłogowa saumur. Jak ktoś chce znać szczegóły to dajcie znać. Jak oceniacie ?

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2013, 21:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Acha, kontakt do mnie jakby co radek{at}communicator...pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2013, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi bardzo podoba się taki styl,fajnie razem to wszystko ze sobą połączyliście i jestem za. Wiadomo,że to wspomniana kwestia gustu,ale każdy chyba widziałby coś takiego w swoim salonie.


www.Goliat-Importer.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2013, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Cegła we wnętrzu to mój aktualny plan na zmianę w salonie. Podoba mi się to rozwiązanie już od dłuższego czasu, o wygląda ładnie i ciekawie, a poza tym do wielu stylów można ja wpasować. Bardzo na tak.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 184

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >