System centralnego odkurzania a odkurzacze tradycyjne

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

5 grudnia 2006, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

CENTRALNY ODKURZACZ
Nowy sposób robienia porządków

Przystępując do prac wykończeniowych w naszym wymarzonym domu warto zastanowić się nad jak najłatwiejszym, a zarazem efektywnym sposobem utrzymania w nim czystości. Problem ten w sposób perfekcyjny rozwiązuje system centralnego odkurzania. Jak dotąd nikt nie wymyślił niczego lepszego w tej dziedzinie od centralnego odkurzacza. Dzięki niemu pozbywamy się z domu brudu i kurzu, które raz wciągnięte nie wracają.
Odkurzacz centralny jest dyskretnie pracującym urządzeniem, którym bez plątania się w kablach, przenoszenia z miejsca na miejsce i częstego opróżniania, wygodnie i bardzo dokładnie odkurzymy cały dom.
A oto niektóre z licznych zalet tego urządzenia.

CZYSTO I ZDROWO
Centralny odkurzacz całkowicie eliminuje cyrkulacje zassanego powietrza wydmuchując je po wstępnym przefiltrowaniu na zewnątrz budynku. Żaden, nawet najdoskonalszy model odkurzacza tradycyjnego nam tego nie zapewni. Jest to szczególnie istotne, gdy któryś z mieszkańców domu jest alergikiem.

CICHO I WYGODNIE
System centralnego odkurzania pracuje bezgłośnie i dyskretnie dzięki temu, że jednostka centralna umieszczona jest w odległym od części mieszkalnej pomieszczeniu (najczęściej w piwnicy lub w garażu), skąd system rur instalacyjnych łączy je z gniazdkami ssącymi w poszczególnych częściach domu. Odkurzanie nie przeszkadza więc w spaniu, słuchaniu radia czy oglądaniu telewizji. Lekki i bardzo elastyczny wąż jest łatwiejszy w obsłudze od tradycyjnego odkurzacza z plątającym się kablem elektrycznym. System centralnego odkurzania nie wymaga także częstej kontroli i wymiany worków na śmieci w jednostce centralnej, a jego pojemnik na śmieci opróżnia się 2-3 razy do roku.

CZY STAć NAS NA TAKI LUKSUS?
Oczywiście! Całkowity koszt tej pożytecznej inwestycji jest nieporównywalnie niższy od ceny tradycyjnych odkurzaczy z tak zwanej wyższej półki, jak Rainbow, Kirby czy Roboclin. Rzeczą godną podkreślenia jest też fakt, że koszty inwestycji nie są ponoszone w całości w fazie budowy, lecz rozłożone są na dwa etapy.
Etap pierwszy to instalacja rur, okablowania i płytek montażowych gniazd ssących, co stanowi około 25% kosztu całkowitego.
Etap drugi, czyli zakup i montaż jednostki centralnej, węża ssącego i zestawu sprzątającego oraz montaż gniazd ssących następuje po zasiedleniu budynku i wtedy ponosimy resztę kosztów.
Całkowity koszt instalacji systemu jesteśmy w stanie określić na podstawie projektu instalacji, który wykonujemy na podstawie dostarczonych nam rzutów poziomych budynku.
W tym celu zapraszamy do naszej firmy TYTAN S. z o. o. w Łodzi ul. Gliniana 29/31. Można także skontaktować się z nami telefonicznie 42 650 01 30 lub 515 170 588. Więcej informacji o firmie, można znaleźć na stronie internetowej www.tytan.odkurzacze.pl
Jeszcze jedno. PROJEKT I KOSZTORYS WSTęPNY WYKONUJEMY NIEODPŁATNIE.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2006, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie Pan przekonał :) Zeby jeszcze sam pracowal.... :D Pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2006, 17:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy Cię zaskoczę, ale mogę dostarczyć Ci w ciągu dwóch dni odkurzacz, który SAM SPRZ?TA. Serio. Możesz nawet wyjść z domu a on zrobi to za Ciebie
Roman Ł :wink: :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2006, 18:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ojej :) Czy to- to potrafi coś więcej? :wink:
To ja chętnie bym męża na takie cudo zamieniła :)
mam nadzieje, że mnie stać :) A może przybliżysz ten temat? jest baaardzo ciekawy :))Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2006, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Miki, ja nie żartowałem. Jest to urządzenie skonstruowane i produkowane przez amerykańską firmę IRobot. Po włączeniu porusza się sam omijając przeszkody jednak sprzątając dokładnie wokół nich. Dzięki płaskiej konstrukcji sprząta też pod meblami. Kiedy eyczerpie się jego energia sam trafia na stacje ładowania i po uzupełnieniu akumulatorów wraca tam gdzie skończył aby dokładnie sprzątnąć całe pomieszczenie. Co do ceny (jest z pewnością niższa od tej, o której Pani myśli) lub innych pytań, proszę o telefon na nr 600 289 012
Jednak z koncepcją zamiany na męża proszę się trochę wstrzymać, bo cóż zrobić z czasem zaoszczędzonym na sprzątaniu dzięki temu inteligentnemu urządzeniu :?:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2006, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem coraz bardziej ciekawa. Poszukam na ten temat w necie :) Ale wydaje mi sie, że takie cudo sprawdzi sie wyłacznie w duzym domu. Jesli ktoś mieszka- a wiec i sprzata- w np 60 m. kw, to chyba taki zakup nie ma sensu.. taka moja opinia:)
:)) Co do meza-- wstrzymam sie zgodnie z zaleceniem fachowca :wink: Pozdrawiam serdecznie

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2006, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Do dużego domu polecamy Centralne Odkurzacze ten, o którym piszę odwrotnie, do mniejszych powierzchni. On doskonale radzi sobie z przeszkodami. Sprzątnie nawet na szafie i nie spadnie. Najlepiej sprawdzić samemu. Tak, to możliwe jeśli nie mieszkasz na drugim końcu świata to gotów jestem Ci to zademonstrować w działaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2006, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo podoba mi się ten system. Ciekawi mnie jednak czy jest możliwość zastosowania go w mieszkaniach (bloki czteropiętrowe i wyższe). Czy da się i w jaki soposób poprowadzić w nich taką instalację, oraz jak rozwiązać problem odprowadzania zanieczyszczeń. Czy znane są przypadki zamontowania w mieszkaniach i jak się sprawdzają??

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2006, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Romanie :)
Moze zaspokoisz moją ciekawosć i pokażesz jakieś zdjecia owego cudu techniki? Moze jakiś link? Oczywiscie chętnie zobacze na żywo co potrafi :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2006, 18:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Miki
obejrzyj sobie to cudo na http//roomba.pl :wink: :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 299

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >