Szukam architektów - Kraków

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

5 marca 2013, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam jakiś dobrych fachowców, którzy zrobią dla mnie projekt, ale tak wiecie zeby było juz wszystko ok, bo moja kolezanka miała z róznymi do czynienia i ciągle było do poprawki, a mi zalezy na czasie i na jakości, polecicie mi kogoś ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 kwietnia 2013, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuję na początek rozejrzeć się po różnych tematach na forum,jest tego naprawdę dużo i na pewno wybierzesz także coś dla siebie. Zanim zdecydujesz się na współpracę,koniecznie poczytaj opinię na temat danego biura.


www.24bud.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 kwietnia 2013, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Dyplomowany inżynier, architekt wnętrz poleca swoje usługi w Krakowie :) http://www.krakowwnetrza.cba.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2013, 11:02

Zgadzam sie: good 2 bad

Polecam się zgłosić do biura Archicon, które mieści się przy ul. Krowoderskiej 39/25 Jaa miałem z nimi do czynienia i się sprawdzili.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2013, 09:24

Zgadzam sie: good 3 bad

Tak jak powyżej kolega wspomniał, również polecam to studio projektanckie na Krowoderskiej. Współpraca z Panią Marzeną należy do tych korzystnych. Uważam, że jej firma jest dobrym partnerem. Mają naprawdę intrygujące, pomysłowe koncepcje. Godni polecenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2013, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Mógłby ktoś podać adres stronki do tego biura ? chciałbym skorzystać z ich usług.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2013, 00:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja szukam czegoś z okolic Płocka. Może znacie jakieś dobre biuro architektoniczne, godne polecenia? Oczywiście zależy mi (jak i chyba większości) na cenie i profesjonalizmie.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2013, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam usługi MM Studio dla osób z Krakowa. Zaprojektowali mi w rozsądnej cenie wnętrze całego mieszkania w odnowionej kamienicy. Ich ofertę znalazłem w gazecie rabatybudowlane.pl, podaję od razu link do ich strony. Także jakby ktoś poszukiwał dobrego architekta wnętrz, to jak najbardziej polecam skorzystać.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2013, 08:07

Zgadzam sie: good 1 bad

Hej Harald :) Nie wiem czy to jeszcze aktualne ale wrzucam. Może innym się też przyda. Adres to www.archicon-projekty.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2013, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam, warto zerknąć na tę pracownię http://www.agard.com.pl Są z Warszawy ale z tego co wiem podejmują się zleceń w całym kraju. Byłam bardzo zadowolona, urządzili mi naprawdę ładne, nowoczesne i praktyczne mieszkano.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble kuchenne na wymiar Liczba postów: 70 Grupa: Ekspert ara... Ja najbardziej kocham to, że zrobiłam 5 palnikowa płytę gazowa, pod nią szuflady i obok małe cargo na przyprawy. Dzięki temu mam zawsze porządek. W szufladach t...
  • Jaka podłoga do salonu Liczba postów: 263 Grupa: Ekspert ara... Ja bym raczej postawiła na podłogę drewnianą. Takie podłogi są przede wszystkim eleganckie i ponadczasowe. Na stronie https://wroclaw-podlogi.pl/podlogi-drewn ia...
  • Macie jakąś sensowna pracownie projektową w Siedlc... Liczba postów: 3 Grupa: Ekspert ara... These days, we frequently engage in basketball legends play. This is due to the fact that our children are now older.
  • Sprawdzony stolarz Szczecin Liczba postów: 3 Grupa: Ekspert ara... run 3 The site is very remarkable, and I eagerly anticipate reading about it whenever I have the opportunity. Additionally, your blog is out of this world, and...
  • Kuchnia w bieli Liczba postów: 272 Grupa: Ekspert ara... Moja rada po doświadczeniach z kilkoma stolarzami, ogólnie pozytywnych, ale jedno wręc przeciwnie. Szukaj sprawdzonego polecanego stolarza, bo to akurat branża,...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 405

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >