Tajniki ocieplania domu

« Powrót do artykułu: Tajniki ocieplania domu | « Powrót do grupy: Budowa i remont

21 października 2011, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo dobry artykuł, treściwy, zrozumiały i pomocny, od siebie mogę też dodać, żeby uważać przy wyborze styropianu na po prostu nie uczciwych producentów, warto bliżej zapoznać się z opinią innych o danym materiale/producencie, sprawdzić, czy mają potrzebne rekomendacje, żeby mieć pewność, że nie są to pieniądze wyrzucone w błoto. porad tez warto szukać w magazynach branżowych i ich internetowych wydaniach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2011, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

pepe masz w zuepłności rację, dlatego ja dociepliłem dom knaufem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2011, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

wiem, że mam racje co nie zmienia faktu, że i tak wybrałbym styropian chociażby ze względu na to, że jest łatwiejszy w montażu, nie potrzebne są specjalne ochronne ubrania itd. mimo, że są producenci którzy oszukują to wystarczy trochę poszukać, popytać i bardzo łatwo można znaleźć wysokiej jakości styropian

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2012, 08:48

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli ktoś szuka dobrego fachowca z woj.lubuskiego do ocieplenia domu, płytek ,malowania,szpachlowania polecam tego pana jesteśmy z mężem mega zadowoleni z jego pracy solidny i dokładny oto jego numer 514-746-327

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2012, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

bez względu na to czy decydujemy się na styropian czy wełne, oba ,materiały niewątpliwie mają swoje wady jak i zalety. to na pewno warto wybierać materiały liderów rynku, które posiadają certyfikaty np Instytutu Techniki Budowlanej

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 maja 2012, 20:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że jak na większości for również tutaj trwa podział zdań na styropian vs. wełnę. Ja osobiście wybrałem wełnę ECOSE i nie sprawiało mi żadnego problemu montowanie jej. Tak jak pisze producent jest rzeczywiście mniej pyląca a po zimie jestem bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 406

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >