Trendy kolorystyczne na rok 2012

« Powrót do artykułu: Trendy kolorystyczne na rok 2012 | « Powrót do grupy: Wnętrza

20 marca 2012, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś może wie jak zrobić tą taką półeczke jak na tym ostatnim zdjęciu? A może to ściana? Nie wiem ale tak mi się podoba że proszę o konkrety hehehe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2012, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiście robi to wrażenie. Malowałem u siebie kiedyś magnatem, farba bardzo wysokiej jakości, wydajna no i dużo barw do wyboru. Do mnie najbardziej pasuje chyba propozycja "XXI wiek". Lubię takie nowoczesne klimaty, szczególnie te ściany są niesamowite. Połączenie kolorów idealne. Muszę żonie pokazać, chce salon jakoś totalnie odmienić, a wydaje mi sie, że ten design jej się spodoba.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2012, 20:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Uwielbiam kolory! Najbardziej do gustu przypadła mi ta ostatnia aranżacja. Z wielką chęcią zrobiłabym coś takiego u siebie. Magnatem już nie raz malowałam, ale teraz przydałoby się odświeżyć trochę salon. Żółty, fioletowy są teraz w modzie, jeszcze to połączenie z czernią! Genialne!

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2012, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Niesamowite to połączenie czerni, fioletu i żółtego w ostatnim zdjęciu. Chciałbym coś takiego u siebie!

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 286

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >