Wieczór panieński

« Powrót do grupy: Trudne tematy

26 kwietnia 2018, 01:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Organizowaliście kiedyś może wieczory panieńskie Zamość ? Bo moja siostra za niedługo wychodzi za mąż i zastanawiamy się wraz z koleżanką co by jej tu zorganizować. Myśleliśmy trochę nad wypadem na tor kartingowy i wydaje sie to calkiem spoko pomysl. W sumie kto nie chcialby choc przez chwile poczuc się jak prawdziwy rajdowiec na takim torze :D wciaz myslimy nad tym i z checia skorzystam z Waszych wskazowek

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2018, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

takie wieczory zawsze źle się kończą!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2018, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie lepiej taką imprezę zorganizować w Spa? Koleżanki wykupiły na mój wieczór panieński taki pakiet http://www.goodtimedayspa.eu/pakiety-spa/dzien-w-spa do poznańskiego salonu i do dziś z uśmiechem wspomninam jak bajerancko się bawiłyśmy. Pełen luksus, ośrodek niezwykle wytworny, personel przemiły. Mogłyśmy korzystać z dowolnych zabiegów upiększających, co przed ślubem i weselem jest ogromnie potrzebne. Do tego było winko i przekąska. No, pomysł moich koleżanek okazał się wspanialy. Znakomity sposób, by uciec od stresujących przygotowań. Polecam takie miejsce na Wieczór Panieński.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2023, 20:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę że tradycyjnie możesz zamówić tancerzy erotycznych i śmiało postaw na tą ofertę https://www.tancerzerotyczny.pl/striptizer-sz czecin-koszalin-kolobrzeg-mielno/ We wskazane miejsce przyjedzie profesjonalny striptizer Szczecin jak i każde większe miasto to dla nich nie problem o ile będzie wolny termin. Na pewno nie zawiodą oczekiwań panny młodej i koleżanek.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2023, 07:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest wiele opcji organizacji wieczoru panieńskiego ale większość z nich jest powielana tak często że przestają one być czymś wyjątkowym. Ja proponuję rozważyć kompleksową organizację jaka otrzymacie od https://atrakcje4u.pl/wieczor-panienski-wrocl aw Z nimi możecie wybrać się w rejs po Odrze, zorganizować rewelacyjną imprezę w limuzynie z szampanem a także zdecydować się na szalony panieński w klubie na kółkach. Taka opcja dostarczy Wam i wszystkim uczestnikom wrażeń jakie zapamiętacie na długo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2023, 07:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Join the Fun with Fake ID Connecticut - Your Ticket to the Best Nightlife! Step into the spotlight.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2023, 07:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Discover Maine's best-kept secrets with our high-quality maine fake id.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 470

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >