Wypadanie włosów

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

30 lipca 2014, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio zauważyłem, że wypada mi strasznie dużo włosów. Trochę się tym zaniepokoiłem, bo wcześniej problemu tego nie miałem a i nie było u mnie widać oznak łysienia. Stresu mam, ale kto go obecnie nie ma, z resztą nie więcej niż wcześniej, więc chyba musi być inna przyczyna. diety też jakoś nie zmieniałem, żebym tutaj mógł doszukiwac się przyczyny, więc nie mam pojęcie o co może chodzić. Zastanawiałem się nad tym szamponem DX2, ale jak zobaczyłem cenę, to szybko sobie odpuściłem.Tak sobie myślę,że przyczyną może być osłabione włosy, i że jak odbuduję ich kondycję, to ich przestaną wypadać. Nie wiem czy dobrze myślę, ale czy takie szampony nie wpływają reneneracyjnie http://www.superkoszyk.pl/product-pol-20239-T IMOTEI-Suchy-Szampon-do-Wlosow-245-ml-Zielona-Herbata.html a jeżeli nie, to jakie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2014, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeszczepy pomagają, ale tez nie do końca.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 listopada 2015, 18:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, zgadzam się z postem wyżej. Ja na przykład od dłuższego czasu się odchudzam i już na początku diety zaczęłam zauważać wypadanie włosów, łamanie się paznokci, gorszą cerę, byłam tym przerażona, bo niby stopniowo kilogramy leciały w dół, ale mój wygląd zwyczajnie się pogarszał. Teraz jakoś zrezygnowałam z drastycznych diet i zaczęłam stosować odchudzanie małymi kroczkami, a do tego zażywać suplementy i widzę sporą poprawę, włosy tak nie wypadają, chociaż wiadomo, że jeszcze trochę czasu zajmie zanim wrócą do dawnej grubości. Staram się też pić skrzyp, sama przygotowuję naturalne maski na włosy i cierpliwie czekam ;]

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2015, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Na mnie nawet ampułki nie działają. Trzeba po prostu brać odpowiednie witaminy

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2015, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

koniecznie trzeba zmienić dietę, zacząć zdrowo się odżywiać, wyeliminować wszelkie używki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 stycznia 2016, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Próbuj z ampułkami. A jak nie to może właśnie przeszczep będzie dobrym rozwiązaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2016, 06:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że najlepiej byłoby zgłosić się do dermatologa, żeby poradził coś rozsądnego i nie robienie wszystkiego na własną rękę (i głowę).

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2016, 18:34

Zgadzam sie: good 0 bad

W pełni się zgadzam, że duży wpływ na stan włosów i ogólnie zdrowia ma uskuteczniana dieta. Nie oszukujmy się, ale większość osób odżywia się źle i prowadzi szkodliwy tryb życia. Najlepiej sami poczytajcie w artykule jak wprowadzić odpowiedni tryb życia, który dobrze wpłynie na pozytywny stan organizmu.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2016, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam , te szampony trochę pomagają ale jeśli dużo ci włosów wylatuje to nic nie dadzą . Najlepiej udać się do lekarza specjalisty on na pewno znajdzie na to sposób można także przeszczepić włosy ale to jest drogie wyjście .I jeszcze zostaje opcja żeby po prostu się z tym pogodzić i przeżyć bez włosów , niektórzy nie mają włosów i żyją . Mam nadzieję że pomogłam , pozdrawiam serdecznie .

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2016, 23:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto wzmocnić włosy. Marka Perfect.ME by JF Malcolm posiada szampon i maskę Repair &
Stay Strong. Warto zainwestować w te produkty, zwłaszcza teraz, gdy można wziąć udział w konkursie i wygrać wartościowe nagrody. Tutaj http://www.jestesdoskonala.pl można dowiedzieć się więcej.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Osrodek Terapii Uzależnień Liczba postów: 82 Grupa: Trudne tema... Skoro jesteśmy przy tym temacie, to przeczytajcie sobie artykuł https://wszywka-poznan.pl/zastrzyk-antya lkoholowy.html - gdzie można dowiedzieć si...
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 271 Grupa: Trudne tema... Z tego co wiem, szukanie pomocy w leczeniu alkoholizmu jest kluczowe na drodze do wyzdrowienia. Dlatego ważne jest mówienie o https://alkodoktor.pl/ jako źródle...
  • Marketing Liczba postów: 97 Grupa: Trudne tema... Jeśli szukacie dobrego specjalisty z branży marketing, IT, finanse lub sprzedaż i na popularnych portalach ogłoszeniowych nie możecie znaleźć sensownego kandyda...
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1707 Grupa: Trudne tema... Moge Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki dentystycznej Ochota na Uśmiech - metody wstawiania zębów...
  • Czy umiecie ze sobą rozmawiać ? Liczba postów: 59 Grupa: Trudne tema... Jeśli chcecie zrobić sobie detoks od alkoholu czy narkotyków polecam ośrodek terapii uzależnień pomorskie tam pracują najlepsi specjaliści, którzy pomogą wam wy...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >