Wyposażenie do biura - meble metalowe i artykuły

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

5 sierpnia 2020, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć,
Gdzie kupowaliście meble do swojego biura (głównie zależmy na wersjach metalowych) i jednocześnie dobrej jakości artykułach biurowych w tym środków dezynfekcji. Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2020, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii natomiast jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości propozycji w zakresie wyposażenia do biura to koniecznie zwróćcie uwagę na MebleTeo sklep z szeroką ofertą metalowych mebli biurowych i jednocześnie pełne wsparcie ze strony obsługi klienta wraz przy zakupie wyposażenia środków dezynfekcji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2020, 07:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dziękujemy za podpowiedzi i propozycje w naszym kierunku! Mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję zakupową, a nasza obsługa oczywiście z chęcią pomoże Wam w podjęciu jak najlepszej decyzji przed zakupem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2020, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii również wygrywa MebleTeo, sklep z bardzo dobrze zestawioną ofertą i profesjonalnym wsparciem ze strony obsługi, przystępnymi cenami i jednocześnie możliwość złapania dobrych rabatów przy większych zakupach. Na pewno jeszcze nie raz na nich postawimy

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2020, 08:00

Zgadzam sie: good 0 bad

No i to są już konkretne podpowiedzi, także postaram się wziąć pod uwagę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2020, 08:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak widzisz widać dobrą opinię odnośnie MebleTeo i oczywiście mogę Wam ich również polecić. Stawiają na uczciwe podejście obsługi, dobre wykonanie i różnorodność mebli metalowych do magazynu, warsztatu, czy również pomieszczeń socjalnych i biurowych. A do tego artykuły dezynfekcyjne BHP https://www.mebleteo.pl/artykuly-bhp.html

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2020, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Wersje metalowe nie są zadowalające. Są ciężkie i nie wyglądają ładnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2020, 22:59

Zgadzam sie: good 0 bad

https://www.vendim.pl/ dokładnie takie automaty kawowe moim zdaniem są jak najbardziej potrzebne. Sprawdzają się 5 dni w tygodniu, dają naprawdę elegancką, ciepłą, smakowitą kawę. Dla mnie oczywiście najważniejsze wyposażenie biurze jeżeli chodzi o autoamty

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2020, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Biuro także trzeba wyposażyć w smaczną kawę, wodę dla pracowników czy też klientów i wiadomo, ze papier do drukarek zawsze też potrzebny. W sklepie https://lumamed.pl/ zamawiałam ostatnio takie rzeczy do mojego biura.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2020, 17:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Kilka tygodni temu korzystałem z usług firmy www.profixer.pl. Dostarczyli mi nowe drukarki oraz kserokopiarki. Urządzenia są wydajne, bezawaryjne i proste w obsłudze. Myślę, że Tobie także przydadzą się w biurze.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >