Zakup altanki

« Powrót do grupy: Meble i dodatki w ogrodzie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸

9 kwietnia 2014, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się spodobała ta altanka:

źródło foto: http://ogrodolandia.pl/129-altany-i-pawilony
Moim zdaniem jest idealna do grillowania i wypoczynku. :) Jak sądzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 maja 2014, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ładna altanka. Jak do grillowania to pomyśl o jakimś nowym grillu, polecam grille gazowe Bardzo fajne rozwiązanie jak nie lubisz za długo czekać na nagrzanie paleniska grilla.
Na FanPage'u Broil King jest konkurs można wygrać taki grill gazowy:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2014, 23:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Pod taką altanę najlepszy jest grill murowany, np. z kamienia albo z klinkieru. A odnośnie altany, to ja kupowałem sam drewno, stal (w www.primostal.pl), gonty i spawałem wszystko popołudniami. Trwało to 3 tygodnie, poświęciłem urlop, ale byłem sam z siebie zadowolony. Altana 3x3 metry ze stali i drewna sosnowego – to jest to – w sam raz na lipcowe popołudnia.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2014, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajna ta altanka z Ogrodolandii. Przewiewna, cienista i drewniana. Dla mnie super. I faktycznie - brakuje na niej grilla porządnego.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2014, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Altanka to bardzo fajna sprawa. Zarówno zdobi ogród, jak i daje mu niezły design. Oczywiście zalezy jeszcze jak jest wykonana. Ja osobiście lubię klasykę, ale lubię do niej wsprowadzać elementy takie...zaskakujace...polączenia metariałów, kwiaty może jakieś fajne ławki. No słowem nie lubię nudy i sztampowości dlatego też nie robiłam nic sama ani nie kupowałam gotowców. Zamówiłam firmę: http://www.iberys.pl/ z polecenia kumpeli i się spisali. Mam drewnianą altankę z elementami stalowymi, kwiatami skąpaną i generalnie jestem zadowolona. No kwestia gustu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2014, 06:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja chciałabym mieć zamkniętą altanę w ogrodzie. Niestety wszędzie są otwarte

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2014, 06:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiście ciężko jest dostać taką altanę. Też kiedyś szukałem, ale ostatecznie kupiłem normalną i jak na razie jestem zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2014, 06:22

Zgadzam sie: good 0 bad

W sklepach budowlanych faktycznie są altanki otwarte ale np na ogrodosfera.pl/altany-drewniane można dostać oszkloną altanę w białym kolorze. Szczerze mówiąc oszalałam na jej punkcie i strasznie żałuję, że jej nie znalazłam gdy szukałam czegoś do naszego ogrodu.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2015, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Biały kolor drewna, ciekawe?

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2017, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

białe wyglądają całkiem ciekawie, tylko czy to jest praktyczne, to już inna rzecz



Internet

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki regał do garażu? Liczba postów: 312 Grupa: Meble i dod... Jak już jesteśmy w temacie garażu to może ktoś z Was szuka sprawdzonej firmy oferującej bramy garażowe najwyższej jakości? My odpowiednią bramę garażową znaleźl...
  • Produkty do ogrodu - gdzie? Liczba postów: 78 Grupa: Meble i dod... Zamiast co roku stosować impregnację i zabezpieczać drewniane elementy w ogrodzie warto poszukać trwałego rozwiązania. U mnie super sprawdza się wymiana drewnia...
  • jaką firmę warto wybrać pod kątem budowy domu z dr... Liczba postów: 7 Grupa: Meble i dod... Marzę o urządzeniu swojego ogrodu tak, aby był idealnym miejscem do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zastanawiam się, czy ławki parkowe z firmy P...
  • Altanka czy ogrodowy domek? Liczba postów: 63 Grupa: Meble i dod... Jak ktoś chce wiatę garażową stalową to szczególnie polecam Viaty. Są doskonali i ich produkcja jest na najwyższym poziomie.
  • jakie meble Liczba postów: 173 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem, każda miłośniczka manicure powinna znaleźć coś dla siebie na https://lakieryhybrydowe.pl/ Ich szeroka paleta kolorów i produkty do pielęgnacji paz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 122

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >