Zmiana mieszkania: jak zaplanować przeprowadzkę

« Powrót do artykułu: Zmiana mieszkania: jak zaplanować przeprowadzkę | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7

14 listopada 2020, 18:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie przeprowadzkę da się dobrze zorganizować, tylko trzeba mieć trochę czasu na to. Ja zawsze starałam się zbierać kartony i pudła dużo wcześniej. Zawsze się ich sporo potrzebuje, przy przeprowadzce. Generalnie najlepiej podzielić przeprowadzkę na pokoje, żeby nie mieszać pakownych rzeczy. Ułatwia to potem dużo, przy rozpakowywaniu. Ja zawsze zaczynam od kuchni – mam tam najwięcej sprzętów, zostawiam tylko to co najpotrzebniejsze i potem pakuje na końcu. Najważniejszy jest porządek i wszystko pójdzie sprawnie. Do samego transportu rzeczy na nowe mieszkanie, zawsze wynajmuje firmę przeprowadzkową. Nie mam samochodu i to dla mnie najlepsza opcja, ja zawsze wybieram tą firmę https://przeprowadzki-gorzow-wielkopolski.pl< /a>.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2023, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze jest również zadbać o wyposażenie nowego domu. Łóżko lub sam materac na początek wystarczy. Dodatkowo z takich must have aby przetrwać to zastawa obiadowa i chociażby 1 patelniw i garnek, czajnik, lodówka, kuchenka i piekarnik (jeśli nie masz ich na wyposażeniu) oraz pralka, szczotka i zmiotka z szufelką do zamiatania (odkurzacz niepotrzebny na początku), odpowiednia chemia do sprzątania całego mieszkania, jakieś krzesło i stolik abyś miała gdzie zjeść, a najlepiej moim zdaniem skorzystać z pomocy biura projektowania wnętrz. Mogę tutaj dać namiar na projektanta wnętrz z Krakowa:
https://marengo-architektura.com/projekty-wne trz/
Ma ciekawe projekty:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19127 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >