dekoracje dodatki aranzajce

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6

9 lutego 2023, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowny Panie,
Przy zmianie koloru rekomenduję zastosować farbę podkładową, np. Śnieżka Grunt. Zastosowanie podkładu zwiększy wydajność i poprawi krycie farb nawierzchniowych, wyrówna chłonność oraz ujednolici podłoże. Śnieżka Grunt jest wydajna, łatwo się rozprowadza, nie chlapie podczas malowania, zapewnia oddychanie ścian.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2023, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam sprawdzonej firmy z branży architekt wnętrz Warszawa. Zależy mi na firmie z wieloletnim doświadczeniem, która zaprojektuje moje nowe mieszkanie. Jakiś czas temu znalazłam w Internecie Pogotowie Wnętrzarskie. Więcej informacji o firmie na stronie https://www.pogotowiewnetrzarskie.com/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2023, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na przyklad bardziej lubię takie nowocześniejsze wnętrza, więc np. efekt betonu jest dla mnie idealnym rozwiązaniem. Jest sporo ciekawych rozwiązań, np. tynk modelowany TSS 05 Foveo-Tech. Jest cienkowarstwowy, nie zabiera miejsca, nie obciąża ścian, do tego można go aplikować samodzielnie, a tym samym oszczędzić. Dobrze współgra z innymi materiałami

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2023, 08:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobaczcie sobie płytki ręcznie formowane Vandersanden. Można je nabyć w Klinkierbud. Uważam, że to bardzo dobre i ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu szybko uzyskamy odpowiedni efekt

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2023, 19:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Masz rację. Też mi sie podobają takie płytki, zwłaszcza w cieplejszej kolorystyce. Już na pierwszy rzut oka widać, że materiał jest po prostu solidny

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2023, 08:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Zwracam ogromną uwagę na jakość wyposażenia, z którego korzystam w mojej restauracji. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszym wyposażeniem dla gastronomii i domu, w tym np. porcelana do gastronomii .

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2023, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo, na stronie https://kingklinker.com/ możemy sprawdzić aranżacje z wykorzystaniem tradycyjnego klinkieru. Klinkier jest materiałem ponadczasowym, uniwersalnym i praktycznym. Płytki można układać na różnych podłożach, w różnych pomieszczeniach

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >