dekoracje dodatki aranzajce

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

10 grudnia 2013, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

nic mi się z tego nie podoba

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2014, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Te dekoracje są całkiem dobre. Również jestem na etapie aranżacji salonu. Wybrałam już meble - meblościanka w kolorze ciemnego orzecha oraz skórzana kanapa i fotele w kolorze karmelu. Jaki kolor ścian polecacie do tego wnętrza? Myślałam o fiolecie, ale nie wiem czy będzie pasował do brązowych mebli. A do tego myślałam o jakichś dodatkach - kolorowe poduszki, szklany stolik, obraz - wycinanka łowicka oraz lampa stojąca. Co o tym myślicie? :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 marca 2014, 19:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Dekoracje odgrywają dość ważną rolę w ogólnej aranżacji naszego mieszkania, więc nie należy ich bagatelizować. Oczywiście niektóre wyglądają dość kiczowato;) Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, aby nie szaleć z ich ilością, bo zbyt duża liczba ozdób nie wpływa pozytywnie na aranżację wnętrza.


____________
apeco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2014, 20:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Dekoracje są kluczowe w każdym wnętrzu, nie tylko w salonie czy w sypialni. Nie można jednak przesadzić z ich ilością. No i chyba ważne jest też, aby dekoracje były kolorystycznie dostosowane do ogólnej aranżacji wybranego wnętrza.


_________________

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 19:01
Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2014, 18:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie dekoracje odgrywają najważniejszą rolę w wyglądzie naszego mieszkania. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić salonu bez dekoracyjnych wazonów, obrazów czy porcelanowych figurek. Teraz można idealnie dobrać dekoracje do konkretnej aranżacji.


___________________
Polecam stronę z kolczykami www.srebrnekolczyki.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2014, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

jesli szukasz inspiracji wejdź i zobacz aranżacje z tapetami materiałowymi warto obejrzeć

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2014, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja uważam, że najlepiej w roli dekoracji sprawdzają się najróżniejsze wazony i wazoniki:) Oczywiście nie wszystkie są godne uwagi, bo niektóre wglądają kiczowato. Najlepiej postawić na wazony w spokojnej kolorystyce.


______________________
http://elearning.szczecin.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2014, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto śledzić i obserwować darmowe portale ogłoszeniowe jak np. http://alegratka.pl/ bo zawsze znajdzie się tam coś godnego uwagi i co nam przypadnie do gustu

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2014, 17:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Dekoracje to podstawa w każdym mieszkaniu, w pełni zgadzam się z tą tezą:) tylko nie można przesadzić z ich ilością, bo w przeciwnym razie mieszkanie wygląda groteskowo - szczególnie, jeśli przesadzimy np. z obrazami.

_
http://365.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2014, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Aby pomieszczenie prezentowało się inaczej wystarczy dobrze dobrana dekoracja okna - firanki czy zasłony. Duży wybór oferuje sklep tendina.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19127 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 170

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >