drewniany taras?

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

21 sierpnia 2018, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem to dobry pomysł, drewno jest naturalne. A natura obecnie w modzie więc drewniany taras to świetny pomysł. Może jest ciut droższe, natomiast z pewnością trwałe i wytrzymałe.

Ten post był edytowany przez Ich_com_pl dnia: 21 sierpnia 2018, 19:09
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2018, 09:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Drewniany taras wspaniała sprawa. Jest solidny i trwały, a do tego to naprawde najładniejszy taras jaki mozesz miec. W https://www.drewnoegzotyczne.com/ maja swietne drewno egzotyczne. Jest ono solidne i trwale, odponre na warunki atmosferyczne. naprawde super sprawa. Bardzo polecam takie rozwiazanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2018, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Drewniany taras to dobry pomysł. Sam u siebie taki mam. Przy odpowiedniej impregnacji sprawdza się bardzo dobrze i oddaje piękno o każdej porze roku :) Warto dopasować także odpowiednie meble na taras, akurat pod tym względem służymy radą i pomocą.


www.Quadre.pl

Ten post był edytowany przez Quadre.pl dnia: 29 sierpnia 2018, 18:08
Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2018, 17:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jeżeli zadbasz o odpowiednie wykonanie, to nie będzie z nim problemu. Sam pomysł aby był wykonany z drewna moim zdaniem jest jak najbardziej trafny, polecam drewno sosnowe.

Ten post był edytowany przez CoolTools.pl dnia: 17 września 2018, 19:29
Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2018, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem jak najbardziej za. Sam taki posiadam i bardzo mi się podoba. Jeśli chodzi o deski to ja zamawiałem je od firmy www.tartakjejkowice.pl. Posiadają atrakcyjne ceny i dobrej jakości produkty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 stycznia 2019, 22:39

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas drewniany taras stawiali fachowcy z Parkietlux, bardzo solidni i terminowi, a i co do samej estetyki pracy nie mam żadnych zastrzeżeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2019, 16:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Drewno naturalne jest na taras najbardziej odpowiednie, ale warunek jest taki, że musi być dobrej jakości + odpowiednio zabezpieczone, tak więc warto o tym pamiętać. Można wykorzystać do impregnacji i ogólnie zabepieczenia Vidaron, na pewno znana marka i dobre produkty. Dzięki temu taras będzie na lata

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2019, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo marzę o drewnianym tarasie. Mam nadzieję, że w tym roku uda nam się taki zrobić.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2019, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Drewniany taras to świetna rzecz, nadaje mega charakteru całemu domkowi. Sam mam taki u siebie i nie żałuję, że odłożyłem więcej pieniędzy i zdecydowałem się go wykonać.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2019, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam drewniany taras i sobie go chwalę, niedawno nawet kupiłem na niego narożnik tarasowy, tutaj https://gardenspace.pl/naroznik-na-taras możecie zobaczyć jaki model wybrałem, zdecydowałem się na stylowy nowoczesny narożnik. Sprawdza się idealnie, jak znajomi przychodzą to wygodnie tak wszystkich posadzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 158

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >