jak określić wartość mieszkania?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

22 lutego 2022, 09:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałam o takich usługach już jakieś 15 lat temu ( było to bardzo popularne za granicą) i dla mnie było to czystym szaleństwem. Nie sądziłam, ze w Polsce coś takiego może się sprawdzić. Ale jednak, okazało się, ze w ostatnich latach takie usługi stawały się coraz bardziej powszechne. Ciekawy zawód, podejrzewam, ze będzie zyskiwał na popularności, bo obecnie wiele osób zwraca uwagę na wygląd kupowanego mieszkania. A nie jedynie na cenę.

Sama zastanawiałam się nad takimi usługami, ale pewnie zdecydowałabym się na pomoc projektanta wnętrz - ostatecznie jednak postanowiłam zaprojektować sobie mieszkanie samodzielnie, z pomoca blogów wnętrzarskich. Takich jak ten.

Sporo rzeczy kupiłam w marketach, polecam przejrzeć sobie na przyklad Meble łazienkowe w Leroy Merlin.

Ten post był edytowany przez perer dnia: 24 lutego 2022, 11:37
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2022, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Do wyceny nieruchomości najlepiej zgłosić się do https://123skupnieruchomosci.pl Miła i profesjonalna obsługa, wycena była gotowa błyskawicznie, jakość ich usług nie jest na niskim poziomie, a wręcz przeciwnie. Potrafią zając się takimi nieruchomościami, które są zadłużone albo w bardzo zaniedbanym stanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2023, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

sprzedaż mieszkania za długi to trudna sytuacja, która może spotkać niektórych ludzi w życiu. Często jest to ostateczność, gdy nie ma innej możliwości rozwiązania problemu zadłużenia. Decyzja o sprzedaży mieszkania w takiej sytuacji może być bolesna, ale może pomóc w odzyskaniu stabilności finansowej. Ważne jest, aby w takiej sytuacji skorzystać z profesjonalnej pomocy i doradztwa prawno-finansowego, aby proces sprzedaży przebiegł jak najkorzystniej. Pamiętaj, że nie jesteś sam - zawsze można znaleźć rozwiązania i wsparcie, które pomogą Ci przejść przez ten trudny okres.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2023, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

No oczywiście, że musisz zatrudnić rzeczoznawcę. Nie ma innego wyjścia, jeżeli chcesz sprzedać mieszkanie. Nikt Ci na słowo nie uwierzyć, że dana nieruchomość jest właśnie tyle warta.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • maszyny budowlane Liczba postów: 31 Grupa: Porady i op... Każda firma budowlana musi mieć na wyposażeniu odpowiednie maszyny i to sprawne. Jeśli pojawia się awaria to niestety trzeba szybko podjąć działania aby usterki...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 41 Grupa: Porady i op... Worki foliowe od Colormark to niezawodny sposób na pakowanie i zabezpieczanie produktów. Sprawdź ich ofertę na https://www.colormark.pl/opakowania-foli owe/worki...
  • Budownictwo a Architektura Proszę o Pomoc. Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... i jeszcze pytanie czy ktoś kto skończy Budownictwo zeby zaprojektowac budynek będzie w jakis sposób podlegał architektowi ? czy ma wolną rękę w tworzeniu projek...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 129 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Monitoring w domu Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Orllo ma niezłe kamery wewnętrzne i zewnętrzne też w wersji bezprzewodowej IP Wifi z apką do obsługi. Możesz sobie na przykład sprawdzić taki https://orllo.pl/z...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >