jak wykończyć sufit

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

24 lipca 2009, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

cześć,
macie pomysł na wykończenie sufitu w salonie i sypialni? Znudziło mi się zwykłe malowanie go :wink: myślałam o kasetonach ale też tak średnio mi się podoba to, chciałabym coś nowego i niepowtarzalnego :lol: podawajcie swoje pomysły, albo jakieś linki do z ciekawymi pomysłami na sufit :D
pozdrowionka :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lipca 2009, 01:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Kasetony są dobre do biur, stołówek itp. Jeśli salon łączy się z sypialnią można spróbować wyprowadzić jakiś wymyślny kształt sufitu podwieszanego. Jeśli nie, można spróbować zabudowy bocznej wraz z wewnętrznym montażem oświetlenia /wąż LED/ rzucającym światło na krawędzie i sufit /efekt poświaty/.
Można też pokombinować z zastosowaniem wymyślnego, punktowego oświetlenia halogenami. O ogólnych zasadach prowadzenia takiej instalki napisałem tu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2011, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Może sufit powieszany, i do tego LED-y w nim, fajnie to wygląda szczególnie taka podwieszana "fala" ;) Kasetony to tańsze rozwiązanie, może być też tynk dekoracyjny na suficie, takie niespotykane rozwiązanie co do sufitu

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2011, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Hello! Jestem wielkim fanem podwieszanego bądź wszelkich projektów, gdzie jest drewniany strop, super, super i jest klimat :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2011, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Hello! Jestem wielkim fanem podwieszanego bądź wszelkich projektów, gdzie jest drewniany strop, super, super i jest klimat :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2011, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja prawdopodbnie zrobie sb w bloku podwieszany sufit zob. jak mi wyjdzie :D

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2011, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale to nie ma znaczenia, że robisz w bloku podwieszany sufit. Moi rodzice maja w bloku podwieszaną falę, w to ledy i jest żajebiaszto ;) A dodam to że blok jest z tych starszych

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19204 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 142

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >