jak zamalować zacieki na suficie?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

13 maja 2010, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

hej! jak zamalować zacieki na suficie po zalaniu mieszkania? bo chciałabym odświeżyć trochę dom na wiosnę. Dodam jeszcze, że sufit bardzo ładnie wysechł więc mogę teraz pomyśleć o remoncie. Błagam o rady :?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 maja 2010, 03:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Są odpowiednie farby na takie zacieki i plamy w byle hiperze. W tej sytuacji jednak należy położyć ją na całej powierzchni, by ujednolicić podkład pod warstwę ostateczną.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2010, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Pół roku temu sąsiedzi narobili mi podobnego kłopotu. Na szczęście zdążyłem się już ze wszystkim uporać. Malowałem wtedy śnieżkę na zacieki i plamy. Farba doskonale kryła i jestem z niej zadowolony. Polecam ci zrobić to samo. Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2010, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Anonymous napisał: hej! jak zamalować zacieki na suficie po zalaniu mieszkania? bo chciałabym odświeżyć trochę dom na wiosnę. Dodam jeszcze, że sufit bardzo ładnie wysechł więc mogę teraz pomyśleć o remoncie. Błagam o rady :?

Myślę,że można, jeśli użyjesz farby nowej generacji:
http://drycon.pl/econanopaint.html. Warto się zapoznać. To jest sprawdzona jakość.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2010, 19:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest taka specjalna farba na zacieki i plamy produkcji Nobilesa a nazywa się bodajże Izo Mat. Używałem jej kiedyś u klienta któremu spaliła się kuchnia i były naprawde trudne do usunięcia tłuste plamy. Dała rade

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2010, 21:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Potwierdzam, zarówno Śniezka na zacieki i plamy jak i Izomat to odpowiednie preparaty. Jest wiele innych jak na przykład Isoliergrund w spray'u Firmy Feidal. Preparat nakładamy wyłącznie na plamę. Nie trzeba pokrywać całego sufitu. ewentualnie powtórzmy czynność.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2010, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

O a gdzie można dostac taki spray na zacieki? Z tego co piszesz to bardzo fajna sprawa z tym preparatem. Bardzo przydatny w moim przypadku bo również i mi wyszły zacieki na suficie, a że mieszkam w kamienicy a nad moim mieszkaniem jest strych to sąsiedzi wieszający pranie nie zdają sobie sprawy, że ociekająca woda sprawia że powstają na moim suficie paski które bardzo nieestetycznie wyglądają

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2010, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik NoNameUser napisał: O a gdzie można dostac taki spray na zacieki? Z tego co piszesz to bardzo fajna sprawa z tym preparatem. Bardzo przydatny w moim przypadku bo również i mi wyszły zacieki na suficie, a że mieszkam w kamienicy a nad moim mieszkaniem jest strych to sąsiedzi wieszający pranie nie zdają sobie sprawy, że ociekająca woda sprawia że powstają na moim suficie paski które bardzo nieestetycznie wyglądają

Nie spotkałem się z preparatami w sprayu. W Leroy Merlin dostaniesz śnieżkę i izomat w puszkach o,5 L i 1l

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2010, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc to zeskrobałbym starą farbę jeśli takowa jest. Położył podkład gruntujący, trochę gipsu, gęstszą farbę i gotowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2012, 21:58

Zgadzam sie: good 0 bad

@plastuś
Nie po to mamy XXI wiek, oraz nowe technologie by zbędnie tracić czas i siły.
Ja na pewno kupię taką farbę (na zacieki) niż będę babrał się ze skrobaniem, gipsowaniem, schnięciem gipsu i potem jego szlifowaniem a później gruntowaniem i malowaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też