jaki dywan i czy w ogóle musi być?

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

7 sierpnia 2017, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak kto uważa....ja mam dzieci i wykładzina czy dywan bardzo zdają egzamin jak dzieci całymi dniami siedzą na podłodze. Kupiłem drewnianą podłogę z http://www.top-dach.com.pl/podlogi-drewniane/ i zależało mi na tym, żeby podłoga nie została zdewastowana i dla tego ja mam dywany :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2017, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli uważasz, że dywan popsułby estetykę podłogi to nie kładź go. Jeżeli podłoga jest na tyle reprezentatywna i chcesz ją pokazywać to dywan nie jest konieczny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2017, 23:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłem wykładzinę dywanową od www.abc-podlogi.eu. Prezentuje się pięknie, wygląda jak dywan, a jest znacznie łatwiejsza w utrzymaniu czystości. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2017, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie cierpie dywanów, szczególnie w pokojach nie będących salonem, bo tam mysle ze dywan wypada położyc

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2017, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem to nie kwestia tego, co wypada, a co nie. Ja się kieruję tylko moim gustem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 września 2017, 17:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie w każdym przypadku może być potrzebny, ale również potrafi dodać fajnego efektu w pokoju. Ogromny wybór dywanów znajdziesz w https://fortero.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2017, 23:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jakoś nie jestem przekonany do dywanów, po co zasłaniać piękną podłogę, no i wydaje mi się, że bez dywanów to jakoś tak czyściej jest nawet.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2018, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Dywan nie jest przymusem i można z niego całkowicie zrezygnować. Jenak można też wyznaczać nim fajnie przestrzeń wypoczynku


piękne drzwi wewnętrzne

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2018, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że w tym przypadku najwięcej zależy od Twojej koncepcji i wizji wystroju. Jeżeli podoba ci się goła podłoga to moim zdaniem może to zostać.


www.TechnikaWody.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2018, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Dywany ponadto tłumią dźwięki, co w bloku np. jest nie bez znaczenia. Poza tym są bardzo modne, np. dywany plecione są super we wnętrzach w stylu skandynawskim. Dla mnie dywan dodaje dużo aranżacji, pod warunkiem, że jest ładny i fajny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >