jaki dywan i czy w ogóle musi być?

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

8 września 2011, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Ja posiadam w swoim mieszkaniu podłogę z drewna egzotycznego, ale również mam pół roczne dzieciątko które zaczyna raczkować, tak więc pytanie co będzie najzdrowsze? Goła podłoga czy może dywan? Jeśli dywan to jaki?
Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 września 2011, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Dywan to siedlisko roztoczy o wątpliwych wartościach estetycznych - tak twierdzi moja żona. Podobno przy małych dzieciach lepiej unikać dywanów. A jeśli chcesz dywan, bo będzie miękki i przyjemny dla dziecka to Rainbow do niego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2011, 08:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o zaraski to wiadomo lepiej bez dywanu no ale z 2 strony dziecko może się poobijać na drewnie no i może ciągnąć zimnem..

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2011, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Opinie lekarzy są różnorodne na temat dywanów - jedni mówią "żadnych dywanów" inni "nie izolować dzieci od bakterii itp".Jako mama alergika uważam,że nie należy dać się zwariować.Zdecydowanie lepszy jest dywan, który można wyprać, wytrzepać,a zimą wymrozić by zabić roztocza niż wykładzina dywanowa.Nie wyobrażam sobie by w domu mogło zabraknąć miękkiego dywanu, na którym można się bawić z dzieckiem. Pani dziecko będzie spędzało najwięcej czasu na podłodze i dywan będzie zdecydowanie bezpieczniejszy niż koc, o który można się potknąć, czy poślizgnąć.Jaki wybrać? Miły w dotyku, łatwy do prania...A kolorystyka? Jeśli ma być w pokoju dziennym niechaj będzie dostosowany kolorystycznie do wnętrza, jeśli do pokoju dziecięcego niechaj bawi kolorem, pobudza wyobraźnie.Lepiej wybrać ciemniejsza kolorystykę, będzie się brudził.Anna Bp

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2011, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno nie włochacz, z uwagi na bezpieczeństwo i na trudności w utrzymaniu. Polecam shaggy. Proszę zajerzeć tutaj - www.e-dywany.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 listopada 2011, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem za tym zeby zminimalizowac dywany w domu. dywan= odkurzacz.. a tak to mopem przelecisz i jest czystoo :P

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2011, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

ale taki jeden bardzo miekki móglby byc :))

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2012, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Dywany ocieplają wnetrze i wyciszają je. Najlepiej akrylowe , wełniane nieraz pylą. Nie muszą być dywany duże wystarczy w wybranych miejscach. ja nie wyborażam sobie pokoju bez dywanu. ostatni kupowałam w Komforcie - mają tam duży wybór i mozna wziąc do domu i przymierzyć a potem następnego dnia oddać http://www.komfort.pl/dywany-1/str-1

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2013, 16:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez przesady z tym siedliskiem roztoczy, alergii i terrorystów z Alkaidy. Dywany się trzymało jeszcze kilkanaście lat temu w domach i wcale alergików nie było więcej. Lepiej zwróć uwagę na to czym dziecko karmisz, bo jak się zaczną wcześnie odkładać u niego różnie niefajne substancje, to może faktycznie zachorować i to nie tylko na alergię. Jeśli się dywan regularnie czyści i pasuje on do pomieszczenia, to niby czemu go tak hejtować?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2013, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

nie ulega żadnej wątpliwości, że Polacy kochają dywany, według mnie jeśli są gustownie dobrane to dodają klasy każdemu pomieszczeniu, są ciepłe i miłe w dotyku, więc to ich kolejny plus, w dodatku nie są drogie, według mnie same plusy

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 199

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >